Friz po raz pierwszy przeczytał książkę?! Zaskakujące wyznanie Youtubera

2021-11-13 16:55
Friz
Autor: Daniel Szura

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Ostatnio zdradził coś, co zaskoczyło wiele osób. Czy gwiazdor dopiero niedawno przeczytał pierwszą książkę?!

Friz po raz pierwszy przeczytał książkę?! Zaskakujące wyznanie Youtubera. Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaskoczyło wielu jego fanów. Okazuje się, że w 2021 roku Karol pokochał czytanie. Pochwalił się tym na swoim Twitterze. Dodał jednak coś, co zaskoczyło wielu jego odbiorców. Jego słowa wskazują na to, że do niedawna w całym swoim życiu... nie przeczytał żadnej książki. Co napisał Karol Wiśniewski? Sprawdź niżej.

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Friz o czytaniu książek

- Przeczytałem 14 książek w ostatnie 9 miesięcy, a łącznie w całym życiu przeczytałem… tez 14 książek. Nie czytałem kiedyś za dużo - pisze na swoim profilu na Facebooku Karol Wiśniewski. Okazuje się jednak, że warto było zacząć. - To jakby forma medytacji, można się odciąć od wszystkich bodźców. To jest w tym najfajniejsze. A przy okazji się czegoś może nauczysz. Napewno jest to lepsza forma spędzania czasu od scrollowania TikToka - dodał Friz.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze