Friz nie rozstaje się z jedną rzeczą. Ma dla niego ogromne znaczenie

2021-09-16 10:25
Friz
Autor: fot. Daniel Szura

Ostatnie miesiące to dla Friza i członków Ekipy prawdziwe szaleństwo. Youtuberzy cieszą się wielką popularnością, a sygnowane ich nazwiskami produkty znikają ze sklepowych półek w mgnieniu oka. Można jednak odnieść wrażenie, że jeden sukces ma dla Friza szczególne znaczenie. Świadczy o tym fakt, że nie rozstaje się z przypominającym mu o nim gadżetem.

Friz ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Wspólnie z członkami Ekipy zaangażowali się w wiele projektów, które przyniosły im jeszcze większą popularność. Jednym z nich było wydanie debiutanckiej płyty Sezon 3, która z miejsca zadebiutowała na samym szczycie oficjalnej listy sprzedaży albumów muzycznych w Polsce. I choć nie obyło się bez kontrowersji związanych z wydaniem wersji deluxe krążka, został on bardzo dobrze przyjęty przez wszystkich fanów. Z pewnością spora w tym zasługa wyjątkowych gości, którzy pojawili się na Sezon 3. W nagraniach udział wzięli między innymi Roksana Węgiel, która dopiero niedawno zaprezentowała singiel Napad na bank w całości na żywo oraz odnoszący coraz większe sukcesy na rap scenie Janusz Walczuk. Okazuje się, że nawet nie sama płyta, a wydarzenie z nią związane, jest dla Friza najważniejszym momentem ostatnich miesięcy. Za pośrednictwem story najpopularniejszy youtuber w Polsce zdradził, że nie rozstaje się ze związaną z nim pamiątką. O co chodzi?

Friz - koncert Ekipy

To właśnie koncert Ekipy, który miał miejsce w Krakowie, jest największym powodem do dumy dla Friza. Choć od wydarzenia minął już ponad miesiąc, youtuber nie ściągnął jeszcze koncertowej opaski i jak zdradza, nie ma zamiaru tego robić.

Ta opaska to dla mnie symbol, jestem z niej mega dumny. Noszę ją bez przerwy od koncertu i nie zamierzam ściągać - napisał.

Fani Ekipy wciąż mają nadzieję, że podobnie do członków Teamu X, youtuberzy wyruszą w trasę koncertową. Czy tak się stanie? Zobaczymy.

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]
Najnowsze