#FreeMagdaGessler - o co chodzi w dziwnej akcji?

2018-06-29 15:14
#FreeMagdaGessler - o co chodzi w dziwnej akcji?
Autor: fot. PRZEMEK SWIDERSKI/EAST NEWS Magda Gessler

Hasztag #FreeMagdaGessler zaczyna opanowywać media społecznościowe w Polsce! Na ESKA.pl dowiecie się, o co chodzi w tej dziwnej akcji.

#FreeMagdaGessler to hasztag, który od niedawna zaczął się pojawiać w mediach społecznościowych w Polsce. Uwolnić Magdę Gessler, bo tak można przetłumaczyć hasztag, internauci wpisują na Facebooku, Instagramie, Twitterze i innych serwisach. O co chodzi w tej dziwnej akcji? Czyżby wolność najsłynniejszej polskiej restauratorki była ograniczona?

Magda Gessler w cenie auta! Zabawna oferta od znanej restauratorki

Kto obsługuje Facebooka Magdy Gessler?

Hasztag #FreeMagdaGessler zaczął się pojawiać w sieci po tekście w humorystycznym serwisie Vogule Poland. Jeden z ich ostatnich artykułów dotyczył Facebooka Magdy Gessler, a konkretnie tego, że jego obsługą zajęła się inna osoba. Do tej pory sama restauratorka prowadziła swoje konto i zamieszczała na tablicy wiele zabawnych, a często też dziwnych postów.

Serwis Vogule Poland twierdzi, że odkąd ktoś inny kontroluje posty zamieszczane przez Magdę Gessler, profil restauratorki stał się ugrzeczniony i bez życia. W odpowiedzi na to pojawił się właśnie hasztag #FreeMagdaGessler, który ma nawoływać do "uwolnienia" fecebookowego wizerunku Magdy Gessler.

#FreeMagdaGessler - co na to restauratorka?

Cała akcja nie umknęła uwadze samej Magdy Gessler. Słynna restauratorka zamieściła na Facebooku filmik, w którym zapewnia, że jest wolna! Fani na pewno odetchnęli z ulgą! :)

Syn Magdy Gessler - kim jest Tadeusz Muller?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze