Franko - teledysk Samotność. Rozbójnik Alibaba śpiewa o bólu i cierpieniu [VIDEO]

i

Autor: fot. okładka singla Samotność Franko - Samotność

Franko - teledysk Samotność. Rozbójnik Alibaba śpiewa o bólu i cierpieniu [VIDEO]

2016-10-28 20:15

Franko czyli Rozbójnik Alibaba prezentuje swoją Samotność. Co oprócz niej przeżywa popularny producent? Dowiecie się słuchając kawałka i oglądając przejmujący teledysk już teraz na ESKA.pl! 

Franko - teledysk i piosenka Samotność do sprawdzenia na ESKA.pl. Rozbójnik Alibaba śpiewa w niej o bólu, cierpieniu w codziennym życiu. Producent nie zna osoby, której bez obaw mógłby zaufać. Przekonuje również, że wszyscy samotni ludzie to Smutne Dzieci. I taki właśnie tytuł nosi jego debiutancka płyta, która w sprzedaży pojawi się 18 listopada 2016. Producent, didżej, a teraz także wokalista uprzedza, że to bardzo osobisty krążek, na którym nie znajdziecie wesołego przesłania. 

Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]

Rozbójnik Alibaba jako Franko - piosenka Samotność

Samotność stanowi wokalny debiut Rozbójnika Alibaby jako wokalista. Utwór zaczyna się od słów: - Siedzę znów sam, w pustym pokoju życia. Później jest jest jeszcze smutniej. O tym, że to dołujący numer chyba już nie musimy pisać. Premierowo pojawił się on w serwisach streamingowych w piątek, 28 października 2016. 

Franko - teledysk Samotność

Teledysk do Samotność premierowo pojawił się tego samego dnia! Publikujemy go na ESKA.pl!

 Rozbójnik Alibaba śpiewa jako Franko - podoba się Wam? Czy wolicie go jednak słuchać jako Robert M lub Rozbójnik Alibaba? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem!