Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]

i

Autor: fot. www.instagram.com/frankoalibaba/ Franko - Rozbójnik Alibaba piosenki Smutne Dzieci

Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]

2016-09-26 16:11

Franko - Rozbójnik Alibaba wydaje album Smutne dzieci! Piosenki na płycie będą bardzo depresyjne, o czym przekonacie się przedpremierowo - na ESKA.pl! 

Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! Wraz ze szczegółami o płycie podrzucamy je na ESKA.pl! Smutne Dzieci to jeden z najlepiej i najciekawiej zapowiadających się albumów, który zostanie wydany jesienią 2016. Wszystko ze względu na to, że Rozbójnik Alibaba śpiewa jako Franko! Wokalny debiut krakowskiego producenta w postaci singla będzie miał miejsce pod koniec września. Wtedy również w postaci promomiksu poznamy fragmenty wszystkich utworów z krążka. Tymczasem poniżej podrzucamy Wam dwie zapowiedzi jego kawałków!

Franko - Rozbójnik Alibaba piosenki Smutne dzieci

Piosenki na Smutne Dzieci będą przepełnione smutkiem, żalem i rozpaczą. Zaczynający karierę wokalisty, Rozbójnik Alibaba, wspominał o tym, iż będzie to jego najbardziej osobista płyta: Mój album "smutne dzieci" mojego nowego projektu Franko w którym śpiewam, będzie pierwszym albumem który robię tylko dla siebie... Wybaczcie mi to ze nie będę myślał tym razem o Was, nagrywam mega smutny album, depresyjny o życiu i mimo powiecie ze to zwała i smutek oraz dolina, ja czuje by go zrobić i zaśpiewać, jak nic innego, będzie mi mega miło jak rownież Wam podejdzie, kocham Was za zaufanie i za to ze jesteście ! DZIĘKUJE - napisał na swoim Facebookowym profilu. 

Krążek ma się ukazać w październiku, a już niebawem ruszy jego przedsprzedaż. Oficjalna data będzie znana już niebawem. Na razie poznajemy fragmenty pierwszych utworów, które są oznaczone hasztagami: #niedzwonwiecej oraz #gdzietyjestes. 

Franko - piosenka Nie dzwoń więcej

fragment jednego z klipów do nadchodzącego albumu "smutne dzieci" #niedzwonjuzwiecej #franko #smutnedzieci Film zamieszczony przez użytkownika Robert M / Alibaba / Franko (@frankoalibaba)

Franko - piosenka Gdzie ty jesteś

Obiecany fragment kolejnego do nadchodzącego albumu "smutne dzieci" #gdzietyjestes #franko #smutnedzieci Film zamieszczony przez użytkownika Robert M / Alibaba / Franko (@frankoalibaba)

Jak się Wam podobają zapowiedzi wokalnego debiutu jako Franko? Czy wolicie go jednak słuchać jako Robert M lub Rozbójnik Alibaba? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem!