Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera?

i

Autor: fot. screen https://www.instagram.com/p/BHsS0O-ARnb/ screen z Instagrama www.instagram.com/frankoalibaba/

Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera?

2016-07-25 17:26

Franko, czyli Rozbójnik Alibaba zapowiada album Smutne dzieci. Jaka jest jego data premiery? O czym będzie nowa płyta krakowskiego producenta? Najważniejsze szczegóły o debiucie wokalnym Roberta M poznacie na ESKA.pl!

Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera? Wszystkiego o płycie dowiecie się na ESKA.pl! Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Rozbójnik Alibaba śpiewa jako Franko! Producent z Krakowa opublikował fragment singla, z którym rozpocznie karierę jako wokalista. Premiera całego utworu już pod koniec października, a nieco później ukaże się debiutancka płyta. Znajdziemy na niej utwory takie jak: Zaczarowany film, Wódka i tytułowe Smutne dzieci.

Franko płyta Smutne dzieci - o czym jest?

Rozbójnik Alibaba każdego dnia ciężko pracuje na to, by jego wokalny debiut spodobał się słuchaczom. Tak zapewne będzie, ponieważ producent cieszy się wsparciem swoich fanów. O czym będzie płyta projektu pt. Franko? Krążek przepełniony będzie smutkiem, przygnębieniem i żalem. Będzie to najbardziej osobista płyta w karierze artysty. Sam zdradza szczegóły na swoim profilu w serwisie Facebook, pisząc: - Mój album "smutne dzieci" mojego nowego projektu Franko w którym śpiewam, będzie pierwszym albumem który robię tylko dla siebie... Wybaczcie mi to ze nie będę myślał tym razem o Was, nagrywam mega smutny album, depresyjny o życiu i mimo powiecie ze to zwała i smutek oraz dolina, ja czuje by go zrobić i zaśpiewać, jak nic innego, będzie mi mega miło jak rownież Wam podejdzie, kocham Was za zaufanie i za to ze jesteście ! DZIĘKUJE

Płyta Franko Smutne dzieci - kiedy premiera?

Rozbójnik Alibaba jako Franko - kiedy premiera płyty? Wszystkie piosenki śpiewane przez popularnego producenta usłyszymy 18 listopada 2016 roku.

Franko - Smutne dzieci