Foothills szukają swojego stylu, aby dać słuchaczom coś unikatowego [WYWIAD]

2021-10-12 15:40
Foothills szukają swojego stylu, aby dać słuchaczom coś unikatowego [WYWIAD]
Autor: Michał Hanczak Foothills szukają swojego stylu, aby dać słuchaczom coś unikatowego [WYWIAD]

Foothills to projekt, który może namieszać i zwrócić na siebie uwagę zagranicznych ekspertów! Wszystko za sprawą dwóch bardzo ważnych czynników: światowo brzmiącej nazwie projektu, a dodatkowo, co najważniejsze - światowego brzmienia. Michał Hanczak zaprosił chłopaków do studia Radia ESKA i zapytał między innymi o najnowszy singiel.

Kamil Pankowski i Kamil Relikowski byli gośćmi Michała Hanczaka w Radiu ESKA. Nasz dziennikarz zapytał między innymi oto, w jaki sposób powstają ich produkcje, a także jakiego sprzętu używają. Okazuje się, że chłopaki z Foothills zafascynowani są syntezatorami analogowymi, których używają od jakiegoś czasu, ponieważ taki trend aktualnie pojawia się w muzyce światowej. Całej rozmowy Michała Hanczaka możecie posłuchać na ESKA.pl.

Daria to wulkan energii z magicznym głosem! Koncert w ESKA Live już jest!

Foothills gościem Radia ESKA

Foothills - kim są?

Foothills to projekt dwóch przyjaciół, producentów muzycznych, pracujących ze sobą już od ponad 6 lat. Kamil Pankowski, pochodzący z Lublina oraz Kamil Relikowski z Rzeszowa. W ciągu tego czasu ich produkcje jako Diviners przekroczyły ponad 50 milionów odtworzeń na Spotify i ponad 70 milionów na YouTube. Dotychczas wystąpili na takich wydarzeniach jak: Sunrise Festival w Kołobrzegu, Love Electro Festival w Austrii, na koncercie Alan Walker w Warszawie i na wielu innych ważnych imprezach.

B.R.O pomoże młodszym kolegom z branży. Uruchamia specjalny stream!

Produkcje Foothills skupiają się głównie na chwytliwych melodiach z naturalnym brzmieniem. Według statystyk na Spotify za 2019 rok, mieli około 13 milionów odtworzeń oraz 2 miliony słuchaczy. Utwory duetu były supportowane przez takie gwiazdy jak: Alan Walker, The Chainsmokers, Gareth Emery, Robin Schulz czy Dash Berlin.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze