Florence + the Machine - płyta High as Hope ONLINE [PIOSENKI]

2018-06-29 15:56
Florence + the Machine - płyta High as Hope ONLINE [PIOSENKI]
Autor: fot. mat. prasowe Universal Music Polska Florence + the Machine - płyta High as Hope ONLINE [PIOSENKI]

Jedna z najbardziej oczekiwanych płyt roku - High as Hope - Florence + the Machine, jest już dostępna we wszystkich sklepach i serwisach cyfrowych. Szczegóły na ESKA.pl

Florence + the Machinepłyta High as Hope to jedna z najbardziej oczekiwanych płyt roku. Po wielu miesiącach oczekiwań i wyjątkowym występie na Orange Warsaw Festival wreszcie możemy cieszyć się „High as Hope” w pełnej krasie. Wydawnictwo promowały utwory Hunger, Sky Full of Song oraz Big God. Album online dostępny jest w polskich serwisach streamingowych. 

Florence + the Machine - piosenki z płyty High as Hope

High As Hope to album artystki, która jeszcze nigdy nie była tak pewna siebie. Florence opisuje swoje doświadczenia z czasów dwudziestolatki z perspektywy dojrzalszej osoby. Na album trafiły opowieści o dorastaniu w południowym Londynie, rodzinie, związkach oraz o sztuce. High As Hope jest zarazem kameralne i epickie. Florence nigdy nie słynęła z minimalizmu, jednak na swojej czwartej płycie odważyła się o pewnych sprawach opowiedzieć w możliwie jak najprostszy sposób.

W jednej chwili na High As Hope znajdziemy hołd dla Patti Smith, by później móc wysłuchać historii o rozmyślaniach na temat smsa od sympatii. To zbiór wydarzeń radosnych oraz tych, które mogą doprowadzić do wściekłości. Jednak na końcu radość zwycięża. - Wiadomo, że to zawsze jest skomplikowany proces, a ja na pewno nie rozgryzłam wszystkiego, jednak czuję, że High As Hope to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą - oznajmia Florence Welch.

Na High As Hope trafił imponujący zestaw gości: Kamasi Washington, Sampha, Tobias Jesso Jr, Kelsey Lu oraz Jamie xx. Miks płyty odbył się w Nowym Jorku, a panorama miasta, spokojna i majestatyczna, w dużym kontraście do chaosu otaczającego nas świata, zainspirowała Florence do wybrania właśnie takiego tytułu dla swojego czwartego wydawnictwa.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze