Flint - Niebo na Wrzecionie

i

Autor: mat.prasowe Flint - Niebo na Wrzecionie

Flint - Niebo na Wrzecionie. Premiera nowej płyty

2017-04-10 16:19

Nowy album Flinta to 10 utworów o depresji, zwątpieniu, bólu, samotności, myślach samobójczych, kobietach, narkotykach i pieniądzach. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Niebo na Wrzecionie to nowy album rapera Flinta. Premiera krążka odbyła się 7 kwietnia. Do tej pory każdy mój studyjny album nagrywałem jakby to była moja pierwsza płyta. Tym razem liczyłem się z tym, że "Niebo na Wrzecionie" może być moim ostatnim krążkiem. To album, który powstawał oddolnie i niezależnie, bez szumnych zapowiedzi, bez oczekiwań i w końcu bez gwarancji, że w ogóle się ukaże. Wraz z Luxonem przygotowaliśmy 10 utworów o depresji, zwątpieniu, bólu, samotności, myślach samobójczych, kobietach, narkotykach i pieniądzach. Nie ma tu pojedynczych hitów, czy przypadkowych numerów. Nie ma również rapowych gości. Rzecz dzieje się na warszawskim Wrzecionie podczas najbardziej mrocznego okresu w moim życiu - tak opisuje nowe wydawnictwo Flint.

Flint dissuje zakochanych. Nowa piosenka Flinta już w sieci [AUDIO]

Autor: brak danych

  Flint dissuje zakochanych! Posłuchajcie nowej piosenki. Kwiatki, serduszka, buziaczki... zakochani! To jest Wasz dzień. Flint i Luxon zabiorą Was w świat, gdzie Wasza miłość zostanie wystawiona na ciężką próbę. Posłuchajcie drugiego singla z Nieba na Wrzecionie 

Flint - Niebo na Wrzecionie: tracklista

01. PHARCYDE FT. LAZY
02. DOPE BOYZ
03. DISS NA ZAKOCHANYCH
04. NIEPOLICZALNY
05. JOTUZE
06. DAJCIE MI NIEŚMIERTELNOŚĆ
07. JESTEM TWOIM NARKOTYKIEM
08. TATO
09. ZNAM TYLKO DROGĘ DO PIEKŁA FT. DOTCOM
10. ZWIERZĄTKO FT. DOTCOM