Finalistka Eurowizji porzuciła muzykę. Teraz jest kelnerką w restauracji

2022-08-08 16:07
Eden Alene
Autor: EBU / Andres Putting Finalistka Eurowizji została kelnerką.

Eurowizja była spełnieniem jej marzeń. Udało jej się dostać do finału, a jej zdolności wokalne chwalili nawet najwięksi eksperci. Zaledwie rok później jej życie bardzo się zmieniło. Teraz nie zobaczycie jej już na scenie, a w restauracji, w której pracuje jako kelnerka.

Eurowizja pozwoliła jej zabłysnąć. Eden Alene reprezentantką Izraela została już w 2020 roku, jednak konkurs został odwołany po wybuchu pandemii koronawirusa. Na szczęście szybko dostała informację, że rok później dostanie kolejną szansę. W 2021 pojechała na konkurs do Rotterdamu i z piosenką Set Me Free udało jej się zakwalifikować do finału. Co prawda tam nie zajęła wysokiego miejsca, ale jej głos do dzisiaj jest wspominany przez fanów konkursu. Wokalistka może się pochwalić rejestrem gwizdkowym, który umie zaśpiewać m.in. Ariana Grande. Dlaczego więc zaczęła pracować w restauracji? Gwiazda postanowiła się wytłumaczyć.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - preselekcje. Daty i zasady ujawnione

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Eurowizja 2021 - Eden Alene została kelnerką

Eden Alene nie poinformowała publicznie o tym, że postanowiła zostać kelnerką. Sprawa wyszła na jaw, kiedy została przyłapana przez paparazzi, który zrobił jej zdjęcia. Teraz Eden powiedziała, że sama zdecydowała się zrezygnować z kariery muzycznej i nie wie, czy do niej kiedykolwiek wróci.

Eurowizja 2023 - gdzie się odbędzie?

Europejska Unia Nadawców w komunikacie potwierdziła, że pozytywnie zakończyły się rozmowy z telewizją BBC, czyli brytyjskim nadawcą publicznym. Oznacza to, że Eurowizja 2023 odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Konkurs ma być jednak pełen nawiązań do ukraińskiej kultury i historii. Przypominamy, że aktualnym zwycięzcą konkursu jest właśnie Ukraina.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze