Finał Ligi Europy 2017 - koncert gwiazd odwołany przez zamach w Manchesterze!

2017-05-24 14:14
Finał Ligi Europy 2017 - koncert gwiazd odwołany przez zamach w Manchesterze
Autor: AP/EAST NEWS Finał Ligi Europy 2017 - koncert gwiazd

Zamach na koncercie Ariany Grande jest powodem odwołania przez UEFA występu gwiazd - podczas Finału Ligi Europy! Kto miał wystąpić? Sprawdźcie i zobaczcie oficjalne oświadczenie na ESKA.pl

Finał Ligi Europy 2017 na żywo mieli obejrzeć przede wszystkim fani piłkarskich emocji, ale również miłośnicy muzyki klubowej! Wszystko za sprawą wyjątkowego koncertu, który przed pierwszym gwizdkiem zaplanowały gwiazdy tego gatunku, Axwell i Ingrosso! UEFA, w porozumieniu ze szwedzkim duetem, zdecydowała jednak, że należy odwołać ten występ. Podjęto taką decyzję ze względu na straszne wydarzenia, które miały miejsce w Manchesterze. 

Finał Ligi Europy 2017 - koncert odwołany

24 maja 2017 Axwell i Ingrosso mieli wystąpić na Friends Arena w Sztokholmie tuż przed meczem Ajax Amsterdam - Manchester United. Niestety, do tego występu nie dojdzie, o czym dowiedzieliśmy się w oficjalnym oświadczeniu duetu. 

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Autor: brak danych

Mecz 24.05.2017 Ajax - Manchester na żywo online i w telewizji! Jeśli jeszcze zastanawiacie się, gdzie i o której oglądać mecz Ajax Manchester, to informację w tym temacie podrzucamy na ESKA.pl.

Axwell i Ingrosso to duet, który w przeszłości dał już koncert na Friends Arena. Było to w 2012 roku - jeszcze jako członkowie Swedish House Mafia. Artyści mieli nadzieję, że wrócą na ten obiekt i dadzą niesamowite show podczas tak dużego wydarzenia, jakim bez wątpienia jest finał Ligi Europy. Niestety, na powrót będą musieli poczekać. Warto również dodać, że artyści 24 maja 2017 wydali EP-kę pod tytułem More Than You Know. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze