Filmowa Stolica Lata 2021: kiedy i gdzie? Jaki repertuar?

2021-06-24 14:13 Jakub Adamiak
Filmowa Stolica Lata 2021: kiedy i gdzie? Jaki repertuar?
Autor: Materiały prasowe organizatora

To już 16 edycja festiwalu warszawskich kin plenerowych. W tym roku czeka nas blisko 170 filmów w 20 różnych miejscach. Co dokładnie będzie można obejrzeć i gdzie?

Filmowa Stolica Lata 2021: kiedy i gdzie? Jaki repertuar? Projekcje startują 25 czerwca i trwają do 2 września. W razie silnej wichury czy burzy projekcje przekładamy na inny termin. Zwykły deszcz nie jest jednak dla nas i naszych widzów straszny. Na wszystkich projekcjach zapewniamy miejsca siedzące, ale ich liczba jest oczywiście ograniczona zatem warto być zawsze trochę wcześniej, a na wszelki wypadek zabrać ze sobą również płyn przeciwko komarom, parasol, znajomych i koniecznie mnóstwo dobrego humoru. Na Filmową Stolicę Lata zaprasza Radio ESKA.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Filmowa Stolica Lata 2021: gdzie i jaki repertuar?

  • W piątek Kino samochodowe UrsusVita na parkingu przy placu Czerwca 1976 roku gdzie wyświetlony będzie o godzinie 21:30 oskarowy film Parasite w reżyserii Joon-ho Bonga.
  • W sobotę Topowe produkcje na Placu Trynopolskim na Targówku polecają się Waszej uwadze. Tam będzie wyświetlony film Joker. Skwer WIecha w ramach Mocnego Kina pokaże film Midway w reżyserii Dolanda Emmericha
  • W niedzielę Kino Letnie na Woli będzie wyświetlać komedię Och życie. W Parku Bródnowskim obejrzycie Palm Springs.
  • Oprócz tego przez całe wakacje w ramach Kina samochodowego UrsusVita pokaże w ciągu 20 weekendów takie hity filmowe jak: Greenbook, Django, Źle się dzieje w El Royale, Pewnego razu w Hollywood, Na noże, Palm Springs i wiele innych topowych filmów ostatnich lat.
  • W czwartki Wola Park zaprasza na Kino letnie w Parku Ulricha. W programie między innymi takie tytuły jak: Jojo Rabbit, Blade Runner 2049, Trzy billboardy za Ebbing, Missouri, W deszczowy dzień w Nowym Jorku.
  • W środy w Parku Szymańśkiego, oraz w soboty u zbiegu Stawki i Okopowej kino dla szerokiego odbiorcy. Każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Na Wilanowie największe hity filmowe w soboty przy Urzędzie Dzielnicy przy Kilczaka 2.
Najnowsze