Film 1800 gramów - piosenka. Kto śpiewa i jaki jest jej tytuł?

2019-10-09 20:40 MK
1800 gramów - bohaterowie filmu
Autor: Materiały Prasowe 1800 gramów - bohaterowie filmu

To może być prawdziwy hit tegorocznych świąt! Już niebawem swoją premierę będzie miał film zatytułowany 1800 gramów, za którego produkcję odpowiedzialni są twórcy hitowej serii Listy do M. Projekcję promuje wyjątkowy duet. Takiego muzycznego połączenia nikt się nie spodziewał! Już teraz zobacz na ESKA.pl, kto wykonuje piosenkę użytą w filmie oraz jaki jest jej tytuł.

Film 1800 gramów - piosenka użyta w najnowszej produkcji TVN ma szansę an to, by stać się prawdziwym hitem! W historii muzyki można wskazać wiele utworów, które stały się wielkimi przebojami po premierze seansu, w których ich użyto. Wystarczy wspomnieć o takich klasykach, jak Wierność jest nudna Natalii Kukulskiej czy też To nie tak, jak myślisz z repertuaru Edyty Górniak. 1800 gramów to świąteczny film, który swoją premierę będzie miał już niebawem, bo 15 listopada 2019 roku. Za jego produkcję odpowiadają te same osoby, które stworzyły doskonale znane wszystkim filmy z serii Listy do M. Sądząc po zwiastunie, i w tym przypadku nie zabraknie prawdziwych wzruszeń!

1800 gramów - piosenka z filmu

Kto śpiewa utwór użyty w filmie 1800 gramów? Takie pytanie pojawi się zapewne w głowie niejednej osoby, która usłyszy ten wyjątkowy kawałek. Otóż, do pracy nad singlem promującym produkcję stacji TVN zaproszono Anię Dąbrowską oraz GrubSona. Muzycy stworzyli wspólnie utwór, który nosi tytuł 1800 Gramów (Gdy wiem, że jesteś). Możecie posłuchać go poniżej.

Najnowsze