Filip Zabielski

i

Autor: YouTube/Filip Zabielski

Filip Zabielski - prawie 5 milionów obserwujących na TikToku i sukcesy w FAME MMA

2023-12-13 4:30

Platformy takie jak TikTok pozwoliły wielu twórcom na zrobienie w sieci spektakularnych karier. Tylko w tej aplikacji Filip Zabielski może pochwalić się prawie 5 milionami obserwujących jego konto! To jednak nie wszystkie jego sukcesy.

Filip Zabielski należy do grona tych twórców internetowych, których z pewnością nie trzeba przedstawiać młodszym pokoleniom. Ten 26-latek wykręca takie liczby, o jakich marzy wielu znanych na całym świecie artystów. Aktywność zawodowa Filipa skupia się w głównej mierze wokół TikToka, gdzie lada moment zgromadzi on publiczność na poziomie pięciu milionów. Robi wrażenie, prawda? To jednak nie wszystko. Filip działa na Instagramie i na YouTubie, a jego sukces nie umknął włodarzom Fame MMA. Ba! Chłopak zagrał nawet w pełnometrażowym filmie.

Filip Zabielski - życie osobiste

Filip urodził się 14 kwietnia 1996 roku i jest zodiakalnym Baranem. Być może w tym zaklęta jest jego chęć do ciągłego poszerzania horyzontów i angażowania się w nowe projekty? To w końcu jeden z najsilniejszych znaków zodiaku, któremu patronuje żywioł ognia. Co z pewnością zainteresuje fanów tiktokera - jego siostra także działa w sieci. Mowa o Izabeli Zabielskiej, z którą twórca jest bardzo zżyty.

Filip Zabielski - kariera i sukcesy

O Filipie Zabielskim zrobiło się głośno za sprawą internetowego projektu, którego był jednym z pomysłodawców. Mowa o Domu Tiktokerów. Współpraca użytkowników aplikacji zakończyła się jednak dość niespodziewanie. Zabielski nie spoczął wówczas na laurach, a zdecydował się na udział w popularnym show Fame czy Shame. To jednak nie wszystko. W 2019 roku twórca otrzymał propozycję nie do odrzucenia. 26-latek zagrał w filmie Jestem M. Misfit. Jego bohater nazywał się Mateusz Bardach. Filip próbował też swoich sił w muzyce. Tiktoker nagrał kilka kawałków muzycznych, a ostatni z nich, Ultraviolet, ukazał się w marcu 2021 roku. To też ostatni film Zabielskiego na jego kanale na YouTubie, gdzie zgromadził ponad 260 tysięcy subskrypcji.

Filip Zabielski a Fame MMA

Sukces Zabielskiego nie przeszedł niezauważony przez włodarzy federacji Fame MMA. Popularny twórca zadebiutował w oktagonie w marcu 2021, podczas dziewiątej odsłony wydarzenia. Tiktoker zastąpił wówczas kontuzjowanego Marcina Rafonixa Krasuckiego, który wskutek urazu kostki musiał zrezygnować z udziału w gali. Rywalem Zabielskiego był wówczas Mariusz Hejter Słoński, którego pokonał. Także rzutem na taśmę Filip Zabielski pojawił się w karcie walk Fame MMA 11. Wtedy wystąpił na miejscu Michała Boxdela Barona w pojedynku z Maksymem Maksymalnie Ziółkowskim. Ich pojedynek zakończył się remisem.W 2022 Filip Zabielski po raz kolejny zawalczył w klatce. Rywalem tiktokera podczas Fame MMA 15 był Rafał Takefun Górniak, którego pokonał w 1. rundzie.

Nikt nie chce walczyć bo każdy się boi!

Jak można było dać taki kolor firanek!?

Nie śmiejcie się proszę

Maszyna

#duet z @IZABELA ZABIELSKA #zabielskanaeurowizje

Nadal niepokonany

Kto lubi Ize?

Dobrze mnie ubrała moja dziewczyna?

Kto tak potrafi?

@IZABELA ZABIELSKA musi poćwiczyć lekko