Filip Zabielski - prawie 5 milionów obserwujących na TikToku i sukcesy w FAME MMA

2023-01-28 10:30
Filip Zabielski
Autor: YouTube/Filip Zabielski

Platformy takie jak TikTok pozwoliły wielu twórcom na zrobienie w sieci spektakularnych karier. Tylko w tej aplikacji Filip Zabielski może pochwalić się prawie 5 milionami obserwujących jego konto! To jednak nie wszystkie jego sukcesy.

Filip Zabielski należy do grona tych twórców internetowych, których z pewnością nie trzeba przedstawiać młodszym pokoleniom. Ten 26-latek wykręca takie liczby, o jakich marzy wielu znanych na całym świecie artystów. Aktywność zawodowa Filipa skupia się w głównej mierze wokół TikToka, gdzie lada moment zgromadzi on publiczność na poziomie pięciu milionów. Robi wrażenie, prawda? To jednak nie wszystko. Filip działa na Instagramie i na YouTubie, a jego sukces nie umknął włodarzom Fame MMA. Ba! Chłopak zagrał nawet w pełnometrażowym filmie.

Filip Zabielski - życie osobiste

Filip urodził się 14 kwietnia 1996 roku i jest zodiakalnym Baranem. Być może w tym zaklęta jest jego chęć do ciągłego poszerzania horyzontów i angażowania się w nowe projekty? To w końcu jeden z najsilniejszych znaków zodiaku, któremu patronuje żywioł ognia. Co z pewnością zainteresuje fanów tiktokera - jego siostra także działa w sieci. Mowa o Izabeli Zabielskiej, z którą twórca jest bardzo zżyty.

Filip Zabielski - kariera i sukcesy

O Filipie Zabielskim zrobiło się głośno za sprawą internetowego projektu, którego był jednym z pomysłodawców. Mowa o Domu Tiktokerów. Współpraca użytkowników aplikacji zakończyła się jednak dość niespodziewanie. Zabielski nie spoczął wówczas na laurach, a zdecydował się na udział w popularnym show Fame czy Shame. To jednak nie wszystko. W 2019 roku twórca otrzymał propozycję nie do odrzucenia. 26-latek zagrał w filmie Jestem M. Misfit. Jego bohater nazywał się Mateusz Bardach. Filip próbował też swoich sił w muzyce. Tiktoker nagrał kilka kawałków muzycznych, a ostatni z nich, Ultraviolet, ukazał się w marcu 2021 roku. To też ostatni film Zabielskiego na jego kanale na YouTubie, gdzie zgromadził ponad 260 tysięcy subskrypcji.

Filip Zabielski a Fame MMA

Sukces Zabielskiego nie przeszedł niezauważony przez włodarzy federacji Fame MMA. Popularny twórca zadebiutował w oktagonie w marcu 2021, podczas dziewiątej odsłony wydarzenia. Tiktoker zastąpił wówczas kontuzjowanego Marcina Rafonixa Krasuckiego, który wskutek urazu kostki musiał zrezygnować z udziału w gali. Rywalem Zabielskiego był wówczas Mariusz Hejter Słoński, którego pokonał. Także rzutem na taśmę Filip Zabielski pojawił się w karcie walk Fame MMA 11. Wtedy wystąpił na miejscu Michała Boxdela Barona w pojedynku z Maksymem Maksymalnie Ziółkowskim. Ich pojedynek zakończył się remisem.W 2022 Filip Zabielski po raz kolejny zawalczył w klatce. Rywalem tiktokera podczas Fame MMA 15 był Rafał Takefun Górniak, którego pokonał w 1. rundzie.

To mnie rozwścieczyło!

@onet możecie wytłumaczyć dlaczego popełniacie takie błędy?

Muzeum sztuki nowoczesnej w Warszawie jest paskudne Czy Wam się podoba?

Ciesze się, że Polska tak wspiera Ukraine.

Co o tym sądzicie?

Znowu ATAK KRETÓW!

Co dostaliście na Święta napiszcie w komentarzu

Napisz w komentarzu kiedy ostatnio robiłeś trening! #reklamasfd #reklama

W naszym interesie jest wspierać cały czas Ukrainę! We współpracy z PKEE

Okłamali mnie! Miałem być zdrowy a nie mogę wyjść z łóżka !!!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze