Fifth Harmony - nowa płyta ONLINE. Gdzie posłuchać piosenek?

2017-07-28 18:30
Fifth Harmony - nowa płyta ONLINE. Gdzie posłuchać piosenek?
Autor: fot. materiał prasowy Sony Music Polska Fifth Harmony - nowa płyta ONLINE. Gdzie posłuchać piosenek?

Fifth Harmony wracają z nową płytą! Kiedy premiera albumu pięknych dziewczyn? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Fifth Harmony - piosenki z nowej płyty już gotowe! Krążek zawierać będzie m.in. singiel Down (feat. Gucci Mane), który wokalistki wykonały niedawno na żywo w programie Jimmy'ego Fallona. Swoim występem zrobiły niesamowite show, o czym możecie przekonać się poniżej tego artykułu. Trzeci w dorobku krążek zespołu pojawi się już 25 sierpnia 2017. W internecie będzie można go posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

Fifth Harmony nowa płyta - piosenki, data premiery

Nowa płyta Fifth Harmony powstała we współpracy ze stałymi partnerami, nowymi siłami napędowymi i DJ-ami, takimi jak: Skrillex, Poo Bear, Monsters and Strangerz, Ester Dean, Ammo & Dallas K, , Sebastian Kole i The Stereotypes. W utworach współtworzonych przez Ally, Dinah, Lauren i Normani słuchacze będą mogli dostrzec artystyczną indywidualność każdej z pań, jak i wspólną siłę wokali, które fani Fifth Harmony znają i uwielbiają od lat.

 

Kwartet (do niedawna kwintet) Fifth Harmony to najpopularniejszy amerykański girlsband: ich ostatnia płyta z czerwca 2016 roku biła rekordy sprzedaży i przyniosła hity Work From Home (5 x Platyna w USA), All In My Head (Flex) (Platyna) i That’s My Girl. Dziewczyny zgarnęły też liczne nagrody, potwierdzające zaangażowanie miłość fanów na całym świecie - m.in. American Music Awards, Nickelodeon Kids Choice Awards czy MTV Video Music Awards. Wydany rok wcześniej debiutancki krążek FH przyniósł hity BO$$, Sledgehammer i Worth It, który był również jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych w 2015 roku.  

(informacja prasowa: Sony Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze