Fifth Harmony – I’m In Love With A Monster: piosenka z Hotelu Transylvania 2

2015-08-04 17:01
Fifth Harmony
Autor: fot. Bulls Fifth Harmony

Piosenka z Hotelu Transylvania 2 od Fifth Harmony o tytule I’m In Love With A Monster przeciekła do sieci przed premiera całego soundtracku do drugiej części bajki. Posłuchajcie audio I’m In Love With A Monster od Fifth Harmony już teraz i dowiedzcie się więcej o Hotelu Transylvania 2 razem z nami!

Piosenki z Hotelu Transylvania 2 z pewnością zainteresują drugą częścią bajki wielu nowych widzów, szczególnie tych młodych. Jedną z piosenek do Hotelu Transylvania 2 nagrały bowiem dziewczyny z Fifth Harmony - uwielbiane przez młode pokolenie. Wprawdzie soundtrack Hotel Transylvania 2 miał odsłaniać swoje kwarty bliżej premiery obrazu w kinach, to I’m In Love With A Monster Fifth Harmony przeciekło do sieci dużo wcześniej. Kawałek to najprawdopodobniej główny singiel promujący drugą część Hotelu Transylvania. Z tego też względu są spore szanse na teledysk do I’m In Love With A Monster.

Piosenka Fifth Harmony z Hotelu Transylvania 2

Nie wiadomo na kiedy planowana jest oficjalna premiera audio I’m In Love With A Monster od Fifth Harmony. Numeru na początku sierpnia 2015 na oficjalnym kanale girlsbandu jeszcze nie ma, więc przecieki mogą szybko zniknąć z sieci.

>> ZRÓB jedno ZDJĘCIE, pojedź na WAKACJE warte 6 000 zł!

Pierwszą część Hotelu Transylvania promował hit Becky G o tytule Problem.

Hotel Transylvania 2 w kinach

Premiera Hotelu Transylvania 2 w polskich kinach planowana jest na 9 października 2015 roku. W drugiej części bajki poznamy starego wampira Vlada, który do hotelu przybywa na zaimprowizowane spotkanie z rodziną. W dubbingowej obsadzie ponowie m.in. Selena Gomez czy też Adam Sandler.

>> Tour de Pologne 2015 - plan transmisji TV. Gdzie oglądać TdP2 2015?

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze