FIFA 21: błąd w grze powoduje, że boisko zamienia się w trampolinę

2020-10-27 13:48 jj
FIFA 21: błąd w grze powoduje, że boisko zamienia się w trampolinę
Autor: Stanislaw Bielski/REPORTER / EAST NEWS FIFA 21: błąd w grze powoduje, że boisko zamienia się w trampolinę

Takiego błędu dawno nie było w grze wideo. Wyczekiwana przez wszystkich fanów piłki nożnej FIFA 21 ma poważny błąd, który zamienia boisko w trampolinę. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

FIFA 21: błąd w grze powoduje, że boisko zamienia się w trampolinę. Gra FIFA 21 to najbardziej wyczekiwana produkcja 2020 roku. Fani piłkarskich zmagań z niecierpliwością czekali, aż będą mogli zagrać w kolejną część tej kultowej gry. W dniu premiery w niektórych krajach padły serwery, ponieważ nie wyrobiły tak ogromnego zainteresowania ze strony graczy. To już zbulwersowało internautów. Teraz okazuje się, że gra została wydana z... błędem. 

ESKA XD #007

FIFA 21: błąd w grze powoduje, że boisko zamienia się w trampolinę

Dwóch graczy Chris i Matt, przekonali się że w grze FIFA 21 jest poważny błąd. W trakcie rozgrywki, którą transmitowali w internecie, boisko w pewnym momencie przerodziło się w trampolinę. Jeden z piłkarzy podskoczył bardzo wysoko, co wzbudziło na początku szok, a później salwę śmiechu streamerów. 

Zagraniczne media donoszą, że to nie był jedyny błąd techniczny gry. Wszystkie problemy zostały już naprawione odpowiednimi patchami, które… przynoszą kolejne bugi, jak na przykład ten z trampoliną na boisku. Jedno jest pewne, dzięki takim błędom rozgrywka jest kosmiczna, ale z pewnością lada chwila zostanie poprawiona.

Najnowsze