Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

2017-08-22 18:37

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

Lato to zawsze czas obfity w różnego rodzaju festiwale. Nie chodzi tu tylko o takie wydarzenia jak Open'er, Orange czy Woodstock. Mowa tu o imprezach, które są nie tylko genialnymi wydarzeniami muzycznym, ale i telewizyjnymi hitami. Można tu wymienić m.in. Przebojowe Lato, SuperHit Festiwal czy Sopot Festiwal. Podczas tego typu wydarzeń na scenie prezentują się topowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, ale często miłym zaskoczeniem są debiutanci.

Festiwale 2017 - debiuty

Top 3 tegorocznych festiwalowych debiutów znajdziecie poniżej.

Rudnik, muzyk z nieistniejącego już zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście poderwał publiczność w występując podczas TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017. Rudnik na sopockiej scenie wykonał premierowo swój nowy singiel Robię to, co chcę!. Artysta zapowiada, że we wrześniu ukarze się klip do jego nowego singla.

Kuba Molęda na polskiej scenie muzycznej jest już od jakiegoś czasu, jednak nie mamy na co dzień okazji podziwiać go podczas festiwalowych występów. A szkoda, bo na festiwalu w Sopocie pokazał się od najlepszej strony.

Karolina Artymowicz wystąpiła podczas koncertu Przebojowe Lato w Kołobrzegu na początek wakacji 2017. Młoda wokalistka miała szansę zaprezentować publiczności swój debiutancki, solowy singiel zatytułowany Dalej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze