Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - PIOSENKI. Co gwiazdy zaśpiewają w Mrągowie?

2022-08-12 15:56
Top Girls
Autor: AKPA Co zaprezentują artyści na Festiwalu Weselnych Przebojów?

12 sierpnia 2022 w Mrągowie rozpoczyna się Festiwal Weselnych Przebojów, a na scenie pojawią się najpopularniejsi artyści, którzy wykonają piosenki, bez których trudno wyobrazić sobie tradycyjne polskie wesele. Zapowiada się najbardziej taneczny festiwal w Polsce. Jakie utwory wykonają artyści na Festiwalu Weselnych Przebojów?

Kto wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów 2022? Zobacz jacy artyści pojawią się na scenie w Mrągowie. Będą to dwa dni niezapomnianej zabawy, w rytm największych polskich hitów, które znają wszyscy miłośnicy weselnych imprez. Podajemy listę artystów i zapowiadamy, co będzie można usłyszeć ze sceny w Mrągowie w dniach 12-13 sierpnia 2022.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - co zagrają artyści?

Na festiwalu Weselnych Przebojów 2022 wystąpi plejada polskich artystów. Na scenie zobaczymy Golec uOrkiestra, którzy znani są z takich utworów jak "Ściernisko" czy "Crazy in my life". Nie zabraknie również Marcina Millera i zespołu Boys, w wykonaniu swojego największego hit "Jesteś szalona". Na scenie pojawi się także zespół Classic, Top Girls, Hamak, Masters, Wojciech Gąssowski, Don Vasyl, Staszek Karpiel-Bułecka czy Mariusz Kalaga. Na imprezie weselnych przebojów nie może zabraknąć również Sławomira, który wykona takie utwory jak "Miłość w Zakopanem, "Andrzej" czy "Weselny pyton", a Urszula uświetni występ przebojem "Konik na biegunach".

Co więcej, artyści wykonają piosenki spoza ich repertuaru. Usłyszymy między innymi: "Zabrałaś serce moje", "Szła dzieweczka do laseczka", "Rudy się żeni" czy "Biały miś".

Podczas drugiego dnia imprezy - 13 sierpnia 2022 - zespół Ich Troje świętować będzie 25-letnie pracy na scenie, a Michał Wiśniewski zaprosił do występu swoją córkę Etiennette, syna Xaviera oraz byłą członkinię zespołu Justynę Majkowską.

PIERWSZY RAZ Kasi Węsierskiej na... wrotkach | ESKA XD - Fit vlog #55
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze