Masters - wokalista zespołu. Kim jest Paweł Jasionowski? [WIEK, WZROST, PIOSENKI]

2022-08-12 15:10
Paweł Jasionowski
Autor: AKPA Kim jest Paweł Jasionowski? Najważniejsze informacje na temat wokalisty zespołu Masters

Paweł Jasionowski jest bardzo dobrze znanym artystą, który od najmłodszych lat związany jest z muzyką. Paweł Jasionowski to lider popularnego zespołu discopolowego Masters. Przedstawiamy informacje na temat Pawła Jasionowskiego - wiek, kariera, piosenki, życie prywatne.

Paweł Jasionowski - kim jest, ile ma lat, czy ma żonę - to informacje, często wyszukiwane przez internautów w sieci. Paweł Jasionowski z muzyką związany jest od dziecka. Swoją przygodę z muzykę rozpoczął od nauki gry na fortepianie i saksofonie. Paweł Jasionowski znany jest najbardziej wśród miłośników muzyki disco polo, a to za sprawą tego, iż jest członkiem zespołu Masters, który wykonuje muzykę w tym gatunku. Jasionowski jest autorem tekstów i może pochwalić się wieloma hitami, które cieszą się ogromną popularnością w streamingach.

Paweł Jasionowski - wzrost, wiek

Paweł Jasionowski urodził się październiku 1991 roku, co oznacza, że w 2022 roku skończy 31 lat. Jeżeli chodzi o wzrost muzyka, taka informacja nie jest dostępna w sieci, jednak na podstawie licznych zdjęć dostępnych w sieci, można stwierdzić, że Paweł Jasionowski jest średniego wzrostu.

Paweł Jasionowski - rodzina, żona

Paweł Jasionowski nie dzieli się informacjami dotyczącymi swojej rodziny i pilnie strzeże  prywatności. Z sieci nie dowiemy się, czy Paweł Jesionowski ma żonę lub narzeczoną lub dzieci. Ale jak widać na przykładzie artysty, można być gwiazdą w branży rozrywkowej i odnosić sukcesy bez konieczności dzielenia się z fanami szczegółami ze swojego życia.

Paweł Jasionowski - piosenki, hity

Paweł Jasionowski jest liderem discopolowego zespołu Masters, który został założony w 2007 roku w Zambrowie, w skład grupy, oprócz Pawła Jasionowskiego wchodzi Paweł Janas. Zespół wypuścił wiele hitów, które zna wielu Polaków.

Żono moja (2008)

Jestem królem disco (2009)

Podróż do gwiazd (2010)

Bella (2011)

Porywam Cię (2013)

Serce do koperty (2013)

Tylko z Tobą (2020)

Ze mną tańcz (2021)

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze