Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

2016-05-22 13:28
Festiwal Kolorów w Warszawie 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników
Autor: fot. Bulls Festiwal Kolorów w Warszawie 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak się bawili uczestnicy? Zobacz najlepsze zdjęcia i filmiki w barwach Holi z serwisów społecznościowych już teraz - na ESKA.pl!

Festiwal Kolorów 21.05.2016 zawitał po raz kolejny do Warszawy. Na stołecznym Stadionie Syrenki setki młodych ludzi bawiło się w barwach Holi. Imprezę urozmaiciły występy muzyczne zespołów Cukierki, Coria, Clock Machine oraz sety didżejów. Uczestnicy chętnie chwalą się swoimi kolorowymi zdjęciami i filmikami w serwisach społęcznościowych, dlatego mamy dla was już teraz pierwsze fotki i nagrania z Festiwalu Kolorów w Warszawie.

>> Festiwal Kolorów 2016: miasta, w których odbędą się imprezy w klimacie klipu Coldplay

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - zdjęcia i filmiki

Kolorowe ubrania, włosy, twarze, a nawet... trawa. Przed kolorami Holi nic się nie uchroniło! Zobaczcie, jak prezentował się teren Festiwalu Kolorów 21.05.2016 w Warszawie.

#festiwalkolorow Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @cum_il

Fanstastyczne selfie z kolorowym tłumem udało się zrobić zespołowi Cukierki, który swoim występem uświetnił barwny event w stolicy.

Moment wyrzutu kolorów Holi to z pewnością najbardziej spektakularna chwila imprezy. Jak to wyglądało na Stadionie Syrenki w stolicy? Zobaczcie na poniższym filmiku:

Best day ❤️❤️ #festiwalkolorow #festiwal #kolorowo #festival #nofilter #colorful with @wiqsiek @veviorka @ostrowsvv Film zamieszczony przez użytkownika Karolina Żuber (@i_am_pink_princess)

Jedna z uczestniczek może się pochwalić naprawdę imponującą fotką. Trzeba przyznać, że fotograf idealnie uchwycił moment wyrzutu różowego koloru.

#festiwalkolorow #polishgirl 🎉 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina 👆🏻 (@karolinasierdzinska)

Często mówi się o tym, że najlepsze wizualne wrażenia na Festiwalu Kolorów można dostrzec z nieco dalszej perspektywy. Tak prezentował się warszawski tłum od tyłu:

#festiwalkolorow #najwiekszywybuch Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 😁😁Story of my life😁😁 (@haloovierhaley)

To, jak moment wyrzutu kolorów wygląda z perspektywy uczestnika stojącego w tłumie z kolei dobrze ukazuje poniższe nagranie:

#cooltime #festiwalkolorow #warszawa2016 😜😎🌈 Film zamieszczony przez użytkownika Yevgeniy Kuznitsov (@y.kuznitsov)


RC

Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Najnowsze