Festiwal Kolorów 2015: gdzie? zobacz i sprawdź 5 powodów, dla których warto wziąć udział w imprezie [VIDEO]

2014-12-12 18:42

Znamy już lokalizacje Festiwalu Kolorów 2015. Sprawdź, które miasta wygrały głosowanie. Dodatkowo mamy dla Was 5 powodów, dla których nie można przegapić tej imprezy

Festiwal Kolorów 2015: gdzie w przyszłym roku odbędą się imprezy? Organizatorzy ujawnili, które miasta będą gospodarzami wielobarwnego eventu w 2015 roku. Sprawdź szczegóły imprezy oraz przeczytaj 5 powodów, dla których warto wybrać się na Festiwal Kolorów 2015 - na ESKA.pl

Internetowe głosowanie wyłoniło 4 zwycięskie miasta, które będą gościć u siebie fanów kolorowej zabawy. Po zaciętej walce zwyciężyły: Trójmiasto, Lublin, Łodź, Kraków i Katowice. Da wszystkich, którzy jeszcze nie są w stu procentach przekonani co do uczestnictwa w tym barwnym wydarzeniu, przygotowaliśmy 5 powodów, dla których warto wziąć udział w imprezie.

#1 Nigdzie indziej nie zobaczysz tylu kolorów na raz. Festiwal Kolorów to idealna okazja do przeżycia zupełnie nowych wrażeń.

#2 Fantastyczna muzyka. Festiwal Kolorów to nie tylko zabawa kolorowymi proszkami, ale także impreza przy dźwiękach imprezowej muzyki.

#3 Możliwość zrobienia niesamowitych zdjęć. Znajomi z pewnością będą się ledwo wyrabiać z lajkowaniem Twoich kolorowych fotek.

#4 Emocje jak na koncercie muzycznego idola. Atmosfera towarzysząca zabawie na Festiwalu Kolorów najpewniej wydzieli w Tobie emocje podobne do tych, które przeżywasz na występach swoich ulubionych gwiazd.

#5 Ładunek pozytywnej energii. Oglądając miny uczestników poprzednich edycji imprezy trudno wątpić w magię terapii kolorem.

Zobacz relację video z poprzedniej edycji Festiwalu Kolorów

Najnowsze