Festiwal Kolorów 2014: daty już wkrótce a na ESKA.pl playlista na festiwal! Zobacz nasze propozycje [AUDIO]

2014-02-03 15:11

Wiemy już, że Festiwal Kolorów 2014 zawita do 5 polskich miast, a daty imprez poznamy już wkrótce. W oczekiwaniu na informacje o terminach mamy dla wszystkich fanów barwnego szaleństwa playlistę na Festiwal Kolorów, czyli muzyczne propozycje ESKA.pl, przy których można zaszaleć z kolorowym proszkiem!

Festiwal Kolorów 2014>>> w Lublinie, Krakowie, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu zapowiada się na jedną z najbardziej szalonych i barwnych ;) imprez tego roku. Podczas kiedy wszyscy pytają o daty Festiwalu Kolorów 2014, my umilamy oczekiwanie na oficjalne terminy muzycznymi propozycjami na szaleństwo w kolorowym proszku.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player online

Playlistę na Festiwal Kolorów 2014 wybiorą organizatorzy, ale nie zaszkodzi mała podpowiedź nie tylko od ESKA.pl, ale i od Was samych - możecie głosować na najlepszy kawałek na punkt kulminacyjny imprezy, czyli rozsypanie kolorowego pyłu nad głowami festiwalowiczów.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze