FEST Festival 2020 - gwiazdy Eurowizji wystąpią w Polsce. Zrobią wielkie show!

2020-03-21 19:11 RW
Fest Festival 2020 - Little Big
Autor: Little Big / Fest Festival

Chorzowski FEST Festival, który w dniach 13-15 sierpnia odbędzie się w Parku Śląskim, ma za osobą ogłoszenia takich artystów jak Mark Ronson, Khalid, Taco Hemingway czy La Roux. Organizatorzy zadeklarowali niedawno, że chcąc wspierać prawa kobiet w muzyce - dążą do tego, aby line up wydarzenia był w pełni zrównoważony pod względem płci. Kogo tym razem dopisujemy do listy gwiazd? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl!

Fest Festival 2020 - gwiazdy, które do tej pory zostały ogłoszone to już gwarancja ogromnych wrażeń, a później niesamowitych wspomnień. Swoją wizytę i występ w Chorzowie potwierdzili między innymi: Mark Ronson, Khalid, La Roux czy Taco Hemingway. Teraz line-up Fest Festival 2020 jest jeszcze bogatszy! Ogłoszono bowiem, że o dobrą atmosferę zadba zespół Little Big! Zanim Eurowizja oficjalnie została odwołana mówiło się, że rosyjski zespół, to zwycięzca konkursu, ponieważ ich utwór Uno w ciągu kilku godzin od premiery podbił sieć, a teledysk został obejrzany ponad 30 milionów razy. Najgorętsza grupa rave'owa, cztery albumy na koncie, hitowe single, zabawne klipy i miliardy (w sumie) wyświetleń w serwisie YouTube - tak można opisać tę rosyjską rewelację.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Little Big na Fest Festival 2020 - data

Choć debiut zespołu przyda na rok 2013 i premierę kawałka Everyday I’m Drinking, to wielki, międzynarodowy rozgłos zyskali po wydaniu Skibidi - szalonego singla, który zapoczątkował Skibidi Challenge, a który sprawił, że internauci z całego świata naśladowali zwariowane ruchy z teledysku. Little Big swój styl muzyczny określają mianem funeral rave, będący połączeniem rapu, rave oraz punk-popu. Występowali jako support przed popularną grupą Die Antwoord, do której są porównywani oraz współpracowali chociażby z Tommy’m Cash’em. Kochają swoich fanów i zarażają ich swoją energią, dlatego warto przygotować się na to, że ich występ na FEST będzie czymś wyjątkowym!

Kiedy Little Big na Fest Festival 2020? Ich występ zaplanowany jest na 15 sierpnia!

Najnowsze