Fest Festival 2019 - Schoolboy Q nowym headlinerem!

2019-08-23 9:11
Fest Festival 2019 - Schoolboy Q nowym headlinerem!
Autor: Follow The Step

Już w piątek 23 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim rozpocznie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Na chwilę przed rozpoczęciem imprezy organizatorzy ogłosili nowego headlinera - Schoolboy Q.

Schoolboy Q nowym headlinerem Fest Festivalu 2019! Nowy headliner imprezy to jeden z czołowych kalifornijskich raperów, a także reprezentant wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest także Kendrick Lamar czy Jay Rock. Szerszej publiczności Schoolboy Q dał się poznać w roku 2011, kiedy wydał pierwszy album pt. Setbacks. Od tamtej pory ukazały się także takie tytuły jak Habits & Contradictions, Oxymoron, Blank Face oraz wydany w tym roku CrasH Talk. Artysta zastąpił zespół Wu-Tang Clan, który odwołał swój koncert.

Fest Festival 2019 - bilety

Bilety na wydarzenie można kupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt 100 złotych. Wejściówki będzie można kupić również na terenie festiwalu w cenie 199 złotych – bilet jednodniowy oraz 299 bilet – dwudniowy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze