Fest Festival 2019 - Schoolboy Q nowym headlinerem!

2019-08-23 9:11
Fest Festival 2019 - Schoolboy Q nowym headlinerem!
Autor: Follow The Step

Już w piątek 23 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim rozpocznie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Na chwilę przed rozpoczęciem imprezy organizatorzy ogłosili nowego headlinera - Schoolboy Q.

Schoolboy Q nowym headlinerem Fest Festivalu 2019! Nowy headliner imprezy to jeden z czołowych kalifornijskich raperów, a także reprezentant wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest także Kendrick Lamar czy Jay Rock. Szerszej publiczności Schoolboy Q dał się poznać w roku 2011, kiedy wydał pierwszy album pt. Setbacks. Od tamtej pory ukazały się także takie tytuły jak Habits & Contradictions, Oxymoron, Blank Face oraz wydany w tym roku CrasH Talk. Artysta zastąpił zespół Wu-Tang Clan, który odwołał swój koncert.

Fest Festival 2019 - bilety

Bilety na wydarzenie można kupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt 100 złotych. Wejściówki będzie można kupić również na terenie festiwalu w cenie 199 złotych – bilet jednodniowy oraz 299 bilet – dwudniowy.

Najnowsze