FEST Festival 11.08.2022 - kto wystąpi? Rozpiska godzinowa

2022-08-10 17:16
Fest Festival 2022
Autor: Follow The Step / materiał prasowy

Na ten dzień czekaliście cały rok! FEST Festival 2022 można uznać za rozpoczęty! Cztery dni niesamowitej zabawy z największymi gwiazdami muzyki z Polski i z zagranicy. Sprawdźcie, kto wystąpi drugiego dnia imprezy, 11 sierpnia 2022 roku. Dokładną rozpiskę godzinową z podziałem na sceny podrzucamy poniżej.

FEST Festival 11.08.2022 - gwiazdy, rozpiska godzinowa i sceny - wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu festiwalu, który odbywa się pod patronatem Radia ESKA, podrzucamy w jednym miejscu. Największe wydarzenie muzyczne tego roku własnie się rozpoczęło! Jak co roku Park Śląski w Chorzowie zamienił się w samo centrum muzycznych wydarzeń, a na festiwalowiczów, którzy zdecydowali się kupić bilety na FEST Festival, czekają liczne atrakcje. Kilka scen, a na nich największe gwiazdy z Polski i z zagranicy. Tego nie można przegapić! Sprawdźcie, kto wystąpi drugiego dnia festiwalu, 11 sierpnia 2022 roku. Będzie się działo!

Fest Festival 2022 - SCENY. Kto, na jakiej scenie wystąpi? [LINE-UP]

Fest Festival 2021 - wielkie gwiazdy i ich hity! 4 dni muzycznego szaleństwa

FEST Festival 2022 - 11 sierpnia

Quebonafide, Nothing But Thieves, Żabson oraz Rüfüs Du Sol to tylko kilkoro z artystów, którzy zaprezentują się w Chorzowie 11 sierpnia podczas FEST Festival 2022. Jeśli szukacie dokładnej rozpiski, kto wystąpi na Main Stage, kto na Arena Stage, a kto na Silesia Stage czy Tent Stage, doskonale trafiliście. Dokładną rozpiskę godzinową na wszystkie dni FEST Festival prezentujemy poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze