Feel - Lepiej Być Podobnym Do Nikogo. Piosenka z filmu Wkręceni 2! [VIDEO]

2014-10-21 13:25

Feel - Lepiej Być Podobnym Do Nikogo - piosenka promująca film Wkręceni 2 wraz z teledyskiem już na YouTube! Prace nad kontynuacją komedii Piotra Wereśniaka trwają od sierpnia 2014, jednak muzyką Feel do filmu możemy cieszyć się już dziś!

Wkręceni 2 - piosenka z filmu w wykonaniu Feel już na YouTube! Zdjęcia do kontynuacji przebojowej polskiej komedii Piotra Wereśniaka rozpoczęły się pod koniec sierpnia 2014. W roli głównej ponownie wystąpi Paweł Domagała, któremu partnerują najpiękniejsze polskie aktorki - Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska i Anna Mucha.

>>> Najpiękniejsze piosenki o tęsknocie - nie tylko po angielsku!

Co prawda nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły Wkręconych 2, jednak piosenka promująca film jest już dostępna na YouTube - wraz z teledyskiem. Tym razem jest to kawałek Feel - Lepiej Być Podobnym Do Nikogo. Utwór promujący pierwszą część Wkręconych - Nie Ufaj Mi w wykonaniu Igora Herbuta z grupy Lemon, stał się ogromnym przebojem. Czy podobny los czeka najnowszą propozycję Feel? Dowiemy się już wkrótce. Posłuchajcie na ESKA.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze