Feel: co, jak, kiedy? Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o zespole, a pytacie Google!

2016-09-12 13:57
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Feel, a pytacie Google!
Autor: fot. mat. prasowe Feel pytania

Feel odpowiada na pytania internautów! Jakich informacji o zespole najczęściej szukacie w popularnej wyszukiwarce internetowej? Odpowiedzi na interesujące was kwestie podrzucamy na ESKA.pl!

Feel to wciąż jedna z Waszych ulubionych grup muzycznych w Polsce! Wiemy, jakie informacje chcielibyście wiedzieć o członkach formacji. Co znaczy FeelGdzie mieszka FeelKiedy nowa płyta Feel? To jedne z najczęściej zadawanych pytań, które wpisujecie w wyszukiwarkę Google. A jest ich znacznie więcej! A w którym miejscu szukać odpowiedzi? Od teraz znajdziecie je poniżej na ESKA.pl! Nurtujące was kwestie za naszym pośrednictwem wyjaśnił Robert Kupicha.

Co znaczy Feel 

FEEL to uczucia, to prawda, to emocje. Odmienia się tylko wtedy, kiedy idę ulicą i ktoś wola Feel'u, co tu robisz?!

Feel - gdzie mieszka

Zespół Feel jest z południa Polski, ze Śląska. Wychowaliśmy się tutaj na takich zespołach jak m.in. Dżem, jest tu wiele knajpek z "gadżetami" tego zespołu. Kocham góry, a ze Śląska w góry jest bardzo blisko :)

Feel kiedy nowa płyta

Feel the best - pojawi się pod koniec października, chcemy nią podsumować nasze 10-lecie istnienia na rynku muzycznym. Na  płycie oprócz najpopularniejszych hitów pojawi się kilka nowych utworów, w tym singiel „Swoje szczęście znam”. 

Jak mają na imię Feel

Feel, to Piotr Kupicha (Piter), Łukasz Kożuch (Lukas), Michał Opaliński (Mike), Michał Nowak (od zawsze Misiek) :)

Kto śpiewa w zespole Feel

Razem z Piotrkiem śpiewa jeszcze Lukas - klawiszowiec, zresztą bardzo dobrze mu to wychodzi.

Feel - o czym jest piosenka Jak aniola glos

Jak anioła głos - opowiada o tym, że nieważne co Cię w życiu spotkać, zawsze obok jest dobry Bóg, który pokierują Tobą tak, żebyś znalazł swoja drogę i szczęście.

Feel koncert 

Zapraszamy na feel.net.pl i na facebooka „Piotr Kupicha-Feel” – tam informujemy o wszystkim koncertach. Przed nami wielki koncert z okazji 10-lecia zespołu - zapraszamy 8 października do Katowic!

Feel tekst

Najszybciej powstała ostatnia piosenka „Swoje szczęście znam”, która dzięki słuchaczom stała się hitem. Tekst do niej powstał w Koszalinie w 20 minut:)

Feel nowa piosenka

Już jesienią pojawi się nowa piosenka zespołu Feel, na pewno zaskoczymy słuchaczy, nie chcemy zdradzać szczegółów :)

Feel zespół historia 

Nawet nie wiem, kiedy to minęło. Wspominam te 10 lat  jako bardzo intensywny czas, w którym mieliśmy  i wzloty, i upadki. Staram się jednak skupiać na tych wzlotach, ale z drugiej strony – pewnie dzięki tym upadkom jesteśmy teraz w takim a nie innym miejscu. Jesteśmy „dotarci’ jako zespół, dobrze nam się razem pracuje, a muzyka cały czas nas napędza, do tego by tworzyć coś nowego i być blisko fanów, bez których to wszystko nie miałoby takiego sensu. 

To lato zdecydowanie należało do zespołu Feel! Zespół koncertuje po całej Polsce, ich singiel pt. Swoje szczęście znam" podbił listy przebojów największych rozgłośni radiowych, a teledysk do piosenki ma już ponad 2,3 mln wyświetleń! Jednak to nie koniec sukcesów! Zespół Feel otrzymał właśnie Złotą Płytę za swój najnowszy utwór.. Nagroda ta jest przyznawana, jeśli suma emisji w stacjach radiowych, wyświetleń na youtube oraz digitalowej sprzedaży utworu jest równa wartości 10 tysięcy sprzedanych płyt. Ponadto w tym roku zespół obchodzi 10-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej i z tej okazji zespół wyda płytę "Feel. The best". Na płycie, która niebawem będzie miała swoją premierę, znajdziemy najpopularniejsze hity zespołu oraz kilka nowych utworów, w tym oczywiście "Swoje szczęście znam". 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze