Favst & Gibbs zapraszają do nowego teatru. Płyta Hample z hitem Halo [PREMIERA]

i

Autor: QueQuality Favst & Gibbs zapraszają do nowego teatru. Płyta Hample z hitem Halo [PREMIERA]

Favst & Gibbs zapraszają do nowego teatru. Płyta Hample z hitem Halo [PREMIERA]

2021-12-10 16:44

To była długa droga. Po miesiącach oczekiwań i pracy, Hample nareszcie dojechały do ostatniego punktu na trasie - premiery. Z tej okazji favst i gibbs zapraszają na odsłuch numeru Nowy Teatr z gościnnym udziałem Janusza Walczuka i Barto Katta.

Nowy teatr to utwór promujący premierowe wydawnictwo duetu favst/gibbs pt. Hample. Warstwa wokalna to gościnny udział reprezentanta SBM Label - Janusza Walczuka, oraz Barto Katta. Raperzy w charakterystycznym dla albumu klimacie opowiadają o (rapowej) scenie tytułowego teatru - życia codziennego. Odsłuch singla jest już dostępny w serwisie YouTube, natomiast cały album przesłuchacie na wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze rapowe kawałki

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Favst & Gibbs - płyta Hample

Hample to album stworzony przez duet favst/gibbs. Dotąd kojarzeni głównie ze współprac z topowymi raperami w kraju, postawili za cel stworzyć krążek nastrajający do nocnej jazdy autem - pełnej przemyśleń, emocji, i znamiennego klimatu. Premiera płyty miała miejsce 10 grudnia tego roku, a wydanie fizyczne w wersji standard dostępne jest w sklepie QueShop.pl.