Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Fanka skwitowała wypowiedź Viki Gabor. "O, nagle potrafi po polsku." Artystka nie czekała długo z ripostą

2024-04-18 19:24

Viki Gabor nie ukrywa, że ze względu na fakt wychowywania się w Wielkiej Brytanii, bardzo szybko nauczyła się mówić po angielsku. Choć obecnie mieszka w Polsce, to wszyscy, którzy choć raz oglądali jakiś wywiad z nią doskonale zdają sobie sprawę z tego, że momentami artystka ma problemy z posługiwaniem się językiem polskim. Nie uchodzi to uwadze hejterów. Teraz jednak 16-latka zdecydowała się na krotką ripostę.

Młoda artystka wielokrotnie hejtowana była za swój sposób wypowiadania się. Viki Gabor podczas wywiadów często miesza ze sobą język polski oraz angielski, co dla wielu internautów jest wręcz nie do przyjęcia. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że że urodzona w Hamburgu 16-latka wychowywała się w Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że rozmawianie po angielsku jest dla niej bardzo naturalne. W jej wypowiedziach często możemy usłyszeć słynne już "I don't know" czy "That's cool". Nastolatka nie ukrywa też, że na co dzień słucha głównie anglojęzycznej muzyki. Wiele osób jednak nie do końca akceptuje to, że artystka od lat mieszkająca w Polsce nie potrafi płynnie mówić w naszym ojczystym języku. Swoje zirytowanie wyraziła m.in. jednak z fanek, która szybko doczekała się komentarza od gwiazdy.

Viki Gabor o polskiej szkole. Stanowczo skomentowała zniesienie prac domowych

Viki Gabor - język polski

Język polski sprawia Viki Gabor delikatne trudności. Choć gwiazda rozumie wszystko, co się do niej mówi oraz potrafi się w nim komunikować, to do jej wypowiedzi często wkradają się anglojęzyczne zwroty. Odrobinę inaczej było jednak podczas zapowiedzi nowego singla po polsku "Daj mi znak". Młoda artystka wrzuciła do sieci nagranie, w którym informuje swoich słuchaczy o tym, by wyczekiwali nowości, które ukażą się w najbliższym czasie. Część odbiorców była ogromnie zaskoczona faktem, że 16-latka tak dobrze wypowiada się w naszym ojczystym języku. Pod postem zaroiło się od ironicznych komentarzy.

O, nagle potrafi po polsku.

Młoda gwiazda nie czekała zbyt długo z odpowiedzią. Choć nie było ona zbyt wylewna, to postanowiła również skorzystać z sarkazmu i ironii.

No widzisz - skwitowała krótko dodając emotikonkę z serduszkiem.