FANKA podsumowała rok 2020. Zaśpiewała hity Maty, Sobela i Sanah! Wyszło obłędnie!

2021-01-07 15:05 jj
FANKA
Autor: ESKA

Fanka postanowiła podsumować muzycznie rok 2020. Gwiazda internetu postanowiła nagrać na jednym bicie, aż siedem hitów ubiegłego roku. Fani są zachwyceni! Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Fanka wraca z nową muzyczną niespodzianką. FANKA, a tak naprawdę Anna Wójcik jest youtuberką, dla której prawdziwym przełomem w rozwoju jej kanału w serwisie YouTube było zamieszczenie damskiej wersji hitu Kacpra Blonsky'ego - Eluwina, która w bardzo szybkim czasie znalazła się na karcie na czasie. Później, zamieszczane przez FANKĘ covery czy też wszelkiego rodzaju wyzwania muzyczne, również spotykały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Teraz influencerka postanowiła podsumować 2020 rok w jednym utworze! Jak jej to wyszło?

ESKA XD #013

FANKA podsumowała 2020 rok! Zaśpiewała 7 hitów

Fani wyczekiwali z utęsknieniem kolejnej piosenki Anny Wójcik. Fanka po raz kolejny stworzyła niesamowitą produkcję ze swoim przyjacielem, producentem Mikem Johnsonem, z którym nie raz już współpracowała. Influencerka wrzuciła na swój kanał materiał, który zabiera siedem hitów z 2020 roku na jednym bicie. Osoby, które obserwują Wójcik od dawna, są zachwyceni. Możecie sami się przekonać oglądając teledysk i głosując w naszej sondzie:

Najnowsze