KUBAŃCZYK zdradził, kiedy FAME MMA 6! Data gali i rywal zaskoczeniem?! [TYLKO U NAS]

2019-12-14 13:45
KUBAŃCZYK zdradził, kiedy FAME MMA 6! Data gali ujawniona w wywiadzie [TYLKO U NAS]
Autor: ESKA.PL KUBAŃCZYK zdradził, kiedy FAME MMA 6! Data gali ujawniona w wywiadzie [TYLKO U NAS]

Kubańczyk, czyli jeden z najpopularniejszych twórców internecie, raper i zawodnik mieszanych sztuk walk - gościł w studio Radia ESKA! Artysta, który odniósł ogromny sukces z hitem zatytułowanym Lady Pank, opowiedział nam o swoim nadchodzącym wydawnictwie, współpracy z Kruszwilem, ale również zdradził szczegóły nadchodzącej gali Fame MMA. Obejrzycie rozmowę na ESKA.pl!

Kubańczyk - wywiad na ESKA.pl ujawnia wiele tajemnic z życia gwiazdy internetu. Całość zobaczycie już niebawem. Jakub Flas szykuje się do wydania albumu, na którym nie zabraknie wielu niespodzianek. Pojawią się wyjątkowi goście i piosenki, które opisują dokładnie to, jaki naprawdę jest Kubańczyk. Raper, Youtuber i zawodnik MMA goszcząc w studio Radia ESKA odpowiedział na dwa pytania dotyczące Fame MMA 6Kiedy się odbędzie wydarzenie? Z kim walczy Kubańczyk? Przekonajcie się oglądając poniżej!

Wywiad Kubańczyka z Rafałem Wróblewskim z ESKA.pl już wkrótce w całości na naszej stronie. Poznacie mnóstwo szczegółów o nowej płycie i współpracy z Kruszwilem. Jakub Flas zdradził również tajemnice dotyczące zarobków na YouTube, a także wziął udział w Szybkiej Serii Szybkich Pytań. Odpowiedział na pytania, które najbardziej nurtują internautów. Bądźcie czujni i sprawdzajcie ESKA.pl. 

Kubańczyk na Fame MMA 6 - walka

Kubańczyk to znakomity zawodnik MMA. Udowodnił to nie będąc faworytem w starciu ze współorganizatorem gal Fame MMA, Michałem "Boxdelem" Baronem. W czasie czwartej odsłony wydarzenia cierpliwie punktował swojego rywala, a gdy ten miał chwilę słabości - na 30 sekund przed końcem pierwszej rundy - zaatakował go klinczując pod siatką i zwyciężył poprzez nokaut techniczny. Jak się okazuje Kubańczyk na Fame MMA 6 ma stoczyć swój pojedynek ze znajomym z jego miasta, który również związany jest z rapem:

Mój przeciwnik jest ode mnie z miasta, też tam gdzieś z muzyką związany, mieliśmy prywatny konflikt, bardzo poważny i chcemy to rozwiązać w klatce i wyjaśnić to raz raz na zawsze. Miałem taką propozycję. Nie zawalczyliśmy teraz (na Fame MMA 5 przyp. red.), ponieważ on nie miał do czynienia ze sportem. Przy 170 centymetrach wzrostu ważył chyba 140 kilogramów. Musiał trochę zbić wagę, potrenować i mam nadzieję, że w marcu spotkamy się w klatce

Najnowsze