Fame MMA 4 - Lil Masti nagrała piosenkę przed galą! "To numer o miłości"

2019-05-22 14:07
Fame MMA 4 - Lil Masti nagrała piosenkę przed galą! To numer o miłości
Autor: fot./screen/youtube.com/Sztox YT Lil Masti

Niedawno ogłoszono ją jako kolejna gwiazdę Fame MMA 4. Lil Masti zmierzy się na gali z Martą Linkiewicz, która wcześniej zwyciężyła z Esmeraldą Godlewską. Lil Masti czeka trudny pojedynek, więc nie oszczędza się na treningach. Okazuje się jednak, że znalazła też czas na nagrywanie nowej piosenki! Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Fame MMA 4 - Lil Masti vs. Marta Linkiewicz to chyba najciekawiej zapowiadający się pojedynek kolejnej gali. Marta Linkiewicz wygrała swoją poprzednią hitową walkę. Podczas Fame MMA 3 starła się z Esmeraldą Godlewską. Wyznaczenie kolejnej przeciwniczki było kwestią czasu. Wybrano Lil Masti, która wcześniej znana była jako SexMasterka. Kontrowersyjna youtuberka od razu przystąpiła do treningów. W przerwach nagrywała zaś nową piosenkę!

Przeczytaj też: SexMasterka - Instagram, Lil Masti, kto to, ile ma lat, Fame MMA 4

Lil Masti - nowa piosenka SexMasterki

Przygotowania do Fame MMA 4 idą pełną parą, a na salach treningowych kolejne gwiazdy gali wylewają siódme poty. Ostro trenuje również Lil Masti, która na Instagramie co chwila zamieszcza zdjęcia dokumentujące jej bokserski trening.

Celebrytka znalazła też czas na nagrywanie piosenki. Do sieci trafiło wideo, w którym mówi, że nowy klubowy kawałek będzie numerem o miłości. Lil Masti jego premierę zapowiedziała na czwartek 23 maja 2019. Gdy tylko się pojawi, znajdziecie go w tym artykule. Tymczasem posłuchajcie, co o nowym kawałku mówi sama autorka.

Przeczytaj: Fame MMA 4 - gdzie oglądać online? Cena PPV

Lil Masti nagra specjalną piosenkę na Fame MMA 4

To nie jedyna nowość od Lil Masti. Przeciwniczka Marty Linkiewicz zdradziła na swoim Instagramie, że na potrzeby gali Fame MMA 4 nagra specjalny utwór, do którego powstanie też teledysk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze