Fame MMA 2022

i

Autor: FAME MMA / materiał prasowy Fame MMA 2022 GRA

Fame MMA 2022 - gra, w której można zgarnąć nagrody! Jak i skąd ściągnąć?

2022-05-08 16:56

Miła niespodzianka dla fanów FAME MMA, federacja we współpracy ze studiem gamingowym GDT (GameDev Tube) wydała właśnie grę na urządzenia mobilne - FAME GAME. Najciekawszym elementem gry jest możliwość codziennego zdobywania wartościowych nagród!

FAME GAME to gra typu hyper casual. Mechanika gry nie jest skomplikowana i każdy z łatwością może się w niej sprawdzić. Zadaniem graczy jest pokonanie swojego przeciwnika w trakcie walki w oktagonie. Co ciekawe rywalizować będziemy z samymi włodarzami federacji! FAME GAME dostępna jest dla użytkowników iOS oraz systemu Android. Jest to gra typu play-to-earn co oznacza, że gracze mają szansę zdobywać wartościowe nagrody w zamian za osiągane wyniki. Codziennie tworzony jest dobowy ranking najlepszych graczy, który będzie zerowany o godzinie 16:00. Trzech najlepszych graczy danego dnia otrzyma w nagrodę PPV Premium na Galę FAME 14. Gracze z miejsc 4-10 nagrodzeni zostaną licencją PPV Basic.

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Fame MMA - gra: nagrody

- FAME GAME to prosta gra mobilna. Jednak dla nas to bardzo ważny krok wzmacniający i integrujący społeczność FAME MMA. Oprócz sympatycznej rozrywki, gracze mogą zdobywać nagrody. Wszyscy mogą codziennie zdobyć licencje PPV na najbliższą Galę. Dodatkowo osoby, które za niewielką opłatą wykupią jednorazowy dostęp FAME PASS będą miały okazję wylosować rundę specjalną, w której do wygrania są podwójne zaproszenia VIP na FAME 14, pojedyncze zaproszenia regular lub PPV Premium, na najbliższą Galę, która odbędzie się już 14 maja w Krakowie. Dodam tylko, że gra jest wolna od jakichkolwiek reklam co z pewnością poprawi komfort użytkowania. - komentuje Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli federacji FAME MMA.

Wspomniany dostęp FAME PASS daje szansę wygrania:

  • 1 x podwójnego zaproszenia VIP na FAME 14 (łącznie 14 miejsc)
  • 2 x podwójnego zaproszenie normalnego na FAME 14 (łącznie 42 miejsca)
  • 5 x pojedynczego zaproszenie normalnego na FAME 14 (łącznie 35 miejsc)
  • PPV Premium - 30 licencji dziennie (łącznie 210 licencji).

Fame MMA: gra - skąd ściągnąć?

Gra jest zintegrowana z niedawno wyemitowanym tokenem FAME, umożliwia podłączenie portfela kryptowalutowego - MetaMask lub Trust Wallet. Gracze posiadający swoje tokeny za sam fakt ich posiadania mogą liczyć na odblokowanie specjalnych rękawic, które pełnią rolę tzw. skinów i pozwalają na personalizację własnej postaci. Gracze, którzy posiadają dostęp FAME PASS mogą wylosować specjalną rundę tokenową, w której nagrodą będą tokeny FAME!

Fame MMA 14 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 14?

- Oddajemy w ręce fanów FAME MMA wyjątkowo angażującą grę mobilną typu Hyper Casual, która ponadto, poprzez funkcjonalności w obszarze web3, dostarcza przyciągających utility dla tokenu FAME. Oprócz samej gry opracowaliśmy wspólnie ścieżkę jej rozwoju, tak, aby jako aplikacja stała się pierwszym wyborem w obszarze cyfrowej rozrywki dla fanów FAME oraz pozwalała wchodzić w interakcje z tokenami. - dodaje Kamil Kociszewski, Co-founder studia GDT. Gra FAME GAME jest dostępna do pobrania poprzez platformę https://famemma.io/game oraz w sklepach z aplikacjami Google Play i App Store.

Sonda
Chciałbyś zobaczyć rewanż Arkadiusz Tańcula - Jacek Murański na FAME MMA?