Marcin Dubiel ZŁAMAŁ RĘKĘ i nie zawalczy na Fame MMA? Fani przerażeni! [ZDJĘCIE]

Marcin Dubiel ZŁAMAŁ RĘKĘ i nie zawalczy na Fame MMA? Fani przerażeni! [ZDJĘCIE]
Autor: screen z InstaStories: https://www.instagram.com/marcindubiel/ Marcin Dubiel ZŁAMAŁ RĘKĘ i nie zawalczy na Fame MMA? Fani przerażeni! [ZDJĘCIE]

Marcin Dubiel jest jednym z bohaterów Fame MMA 10. Popularny Youtuber po przegranej z Kacprem Błońskim podejmie się walki z Cezarym Nykielem z Teamu X. Serca fanów 'polskiego Biebera', bo tak został nazwany Dubiel po tym, jak nagrał polską wersję hitu Lonely, zabiły szybciej, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia Marcina mającego rękę w gipsie. Czy Dubiel nie zawalczy na Fame MMA 10?

Marcin Dubiel ZŁAMAŁ RĘKĘ przed walką? Czy Marcin Dubiel nie zawalczy na Fame MMA? Fani doznali dużego szoku, gdy internet zalała wiadomość, że popularny Youtuber złamał rękę na kilkanaście godzin przed wejściem do oktagonu. Przypomnijmy, że taki dramat spotkał Popka, który doznał poważnej kontuzji palca i nadgarstka po całym kilkunastotygodniowym okresie przygotowawczym niedługo przed walką z Kizo. Zaplanowano, że Marcin Dubiel na Fame MMA 10 stoczy swój drugi w karierze pojedynek w oktagonie. Po przegranej w debiutanckiej walce z Kacprem Błońskim założy rękawice, by pokonać Cezarego Nykiela z Teamu X. Czy ostatecznie dojdzie do tego pojedynku?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Marcin Dubiel - złamana ręka

Złamana ręka Marcina Dubiela to temat, którym późnym wieczorem, 14 maja 2021 żyli internauci. Wiele wskazywało, że przedostatnia walka w karcie nie odbędzie się. Wiadomo jednak, że Youtuber w swoim stylu sprankował fanów.  Dubiel potwierdził, że nie złamał ręki, a wrzucone do internetu zdjęcia w gipsie były jedynie żartem: - Żartowałem, nagrywałem film. Idę spać mordki, żeby być jutro wypoczętym, bo ważny dzień. Dobranoc - podsumował. Wiele osób poważnie potraktowało wrzucone zdjęcia. Internauci komentują:

  • Ok, nabrałam sie i jeszcze znajomym wysyłałam
  • Niezły prankster z ciebie marcinos no nie powiem. tak serio to zawału mało co nie dostałam
  • Żart powinnien być zabawny a to nie było

Fame MMA 10 - walki

Karta walk Fame MMA 10 to w sumie dziesięć elektryzujących pojedynków. Kto z kim walczy? Uwagę warto zwrócić na pojedynek Arka Tańculi z Mateuszem Murańskim, ponieważ od wielu miesięcy pomiędzy tymi panami iskrzyło. Warto pamiętać, że w czasie Fame MMA 10 zawalczy Marcin Dubiel, a także Adrian Polański. Walką wieczoru będzie pojedynek Don Kasjo z Normanem Parke, a to wszystko w ramach boksu. Zawodnicy zawalczą 5 rund po 3 minuty. 

Fame MMA 10 - KARTA WALK, KIEDY, PPV, DATA, GODZINA, TRANSMISJA, START

Najnowsze