Fame Friday Arena 2 - trailer wgniecie was w fotel! Mocna zapowiedź gali

i

Autor: FAME MMA Fame Friday Arena 2 - trailer wgniecie was w fotel! Mocna zapowiedź gali

wideo

Fame Friday Arena 2 - trailer wgniecie was w fotel! Mocna zapowiedź gali

2023-09-22 12:41

Już 29 września odbędzie się gala FAME FRIDAY ARENA 2. Wydarzenie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów. Wszystkie bilety na Netto Arenę w Szczecinie rozeszły się w niecałą dobę od rozpoczęcia sprzedaży. To bezapelacyjny rekord federacji FAME oraz całej branży freak fight.

Spis treści

  1. Fame Friday Arena 2 - PPV
  2. Fame Friday Arena 2 - trailer

Zapowiedź Fame Friday Arena 2 została podzielona na cztery rozdziały. W pierwszym z nich pt. “Przyjaźń” widzowie mogą zapoznać się z historią Dominika Zadory i Alana Kwiecińskiego. Przyjaciele z dawnych lat już za tydzień będą walczyć w klatce. Pikanterii historii dodaje fakt, że Dominik “Japoński Drwal” Zadora w przeszłości był trenerem Alana. Panowie zakończyli współpracę w atmosferze pełnej wzajemnego żalu i pretensji. Rozdział drugi pt. “Hejt” poświęcony jest walce Adriana “Polaka” Polańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Zawodnicy delikatnie mówiąc, nie darzą siebie sympatią, ale muszą też mierzyć się ze sporym hejtem ze strony fanów FAME. Jeden i drugi bardzo potrzebują wygranej, aby odbudować swój wizerunek i zaufanie wśród kibiców. 

Piotr Lisek - zapowiedź FAME MMA

W rozdziale trzecim pt. “Wyzwanie” dowiadujemy się nieco więcej o kontekście walki Daniela “Ostrego” Ostaszewskiego z Kacprem “Crusherem” Błońskim. “Ostry” to absolutny debiutant w świecie freak fightów. Błoński to jeden z bardziej doświadczonych zawodników. Wyzwaniem dla obydwu będzie nie tylko przeciwnik, ale szalona formuła pojedynku - NO TIME LIMIT - która oznacza, że przegra ten, który pierwszy nie będzie w stanie kontynuować walki.

Fame MMA Friday 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 29.09.2023?

Ostatni rozdział nosi tytuł “Konflikt”. W tej części możemy zobaczyć bohaterów walki wieczoru, Michała “Boxdela” Barona oraz Pawła “Prezesa FEN” Jóźwiaka. Boxdel jest współwłaścicielem federacji FAME. Jóźwiak to prezes federacji FEN i szara eminencja freak fightowej organizacji PRIME. Zawodnicy już mieli okazję zmierzyć się ze sobą. W lutym tego roku na gali FAME 17 lepszy okazał się Boxdel. Złej krwi nie brakowało zarówno w trakcie programów, jak i samej walki, w której Paweł Jóźwiak wielokrotnie faulował Boxdela. Ten konflikt nie został rozwiązany tylko przygaszony. Najbliższa gala z pewnością wznieci dawne urazy.

Fame Friday Arena 2 - PPV

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zakupić biletu, pozostaje możliwość oglądania transmisji na żywo. Właśnie ruszyła sprzedaż licencji PPV, które można nabyć na platformie: https://famemma.tv/

Fame Friday Arena 2 - trailer

Do sieci trafił właśnie oficjalny trailer nadchodzącej gali. Produkcje video spod szyldu FAME przyzwyczaiły nas do połączenia oryginalnego przekazu z najwyższą jakością. Nie inaczej jest w przypadku oficjalnej zapowiedzi FAME FRIDAY ARENA 2