Facebook Watch Together - jak włączyć nową funkcję w serwisie?

2020-09-15 12:43 MK
Facebook
Autor: Pixabay.com

Nie możesz spotkać się ze sowimi znajomymi, a bardzo chciałbyś zobaczyć ich reakcję na wysłane przez ciebie wideo? A może po prostu marzysz o wieczorze filmowym z przyjaciółmi, jednak nie masz możliwości zorganizowania go? Facebook przychodzi z pomocą! Nowa funkcja Watch Together na pewno będzie cieszyć się sporą popularnością. Jak włączyć? Instrukcja na ESKA.pl.

Facebook Watch Together - nowa funkcja na pewno ucieszy wielu użytkowników najpopularniejszego serwisu społecznościowego. W związku z pandemią koronawirusa najpopularniejsze komunikatory internetowe jeszcze bardziej zyskały na popularności. To właśnie za ich pośrednictwem korzystający łączą się ze swoimi przyjaciółmi czy rodziną, z którą nie mają okazji zobaczyć się na żywo. Nic dziwnego, że Mark Zuckerberg i jego spółka robią wszystko, by jak najmocniej wykorzystać potencjał swoich serwisów. Najnowsza funkcja Watch Together z pewnością zadowoli wszystkich fanów filmowych spotkań.

Wysyłacie swojemu znajomemu filmik i chcielibyście zobaczyć jego reakcję? Teraz to możliwe! Facebook Watch Together to narzędzie umożliwiające wspólne oglądanie filmów bez wychodzenia z domu. Należy pamiętać jednak o tym, że możliwe jest oglądanie wideo dostępnych w Facebook Watch. Serwis posiada w swoich zasobach zarówno produkcje filmowe, seriale, jak i krótkie filmiki, jakich pełno jest na przykład na YouTubie. Poniżej tłumaczymy, jak skorzystać z nowej funkcji.  

Facebook Watch Together - jak włączyć? 

Nowa funkcja dostępna na Facebooku, a właściwie na Messengerze, jest łatwo dostępna. Aby z niej skorzystać, należy rozpocząć wideokonferencję lub stworzyć pokój przy pomocy Messenger Rooms. Następnie należy przesunąć palcem w górę po ekranie i wybrać opcję Watch Together. Na końcu pozostaje tylko wybranie interesującego nas filmu. Aktualizacja jest wdrażana na całym świecie.

Najnowsze