Facebook prosi o hasła do poczty mailowej! Co robić?

2019-04-04 10:50 A.D.
Facebook - 04.04.19
Autor: East News / DANIEL LEAL-OLIVAS

Facebook to wyjątkowy portal społecznościowy, gdzie niemal każdy posiada już konto. Wykorzystujemy go głównie do rozmów ze znajomym i publikowania naszych nastrojów, zdjęć oraz rzeczy, które w jakiś sposób nas zainteresowały. Możemy również prowadzić własnego bloga lub stronę naszej usługi. Niedawno niektórzy użytkownicy otrzymali podejrzane prośby. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Co robić, gdy Facebook poprosi o hasło do naszej poczty? Taka sytuacja może się zdarzyć! Jeden z użytkowników podzielił się swoim problemem na Twitterze. Facebook, by zweryfikować jego stronę, poprosił nie tylko o adres mailowy, ale i hasło! Sytuacja jest nietypowa, bo do tej pory zawsze wystarczyło kliknąć przesłany na naszą skrzynkę kod. Co robić, gdy znajdziemy się w takiej sytuacji? Czy to oszustwo?

Zobacz też: Borderlands 3 - wyciekła data premiery? Tajemnicza reklama pojawiła się w sieci!

Facebook prosi o hasło do maila - co robić? 

Jeśli i was Facebook poprosi o hasło, to musicie pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności! Swoich haseł nigdy nie należy podawać innym ani wpisywać bez zastanowienia! Skontaktujcie się, jak najszybciej z administratorami, by upewnić się, że nikt nie próbuje zdobyć waszych danych.

Najnowsze