Facebook pozwoli na ukrycie kompromitujących postów. Jak skorzystać z nowej funkcji?

2020-06-04 16:12 JJ
Facebook pozwoli na ukrycie kompromitujących postów. Jak skorzystać z nowej funkcji?
Autor: canva.com Facebook pozwoli na ukrycie kompromitujących postów. Jak skorzystać z nowej funkcji?

Facebook wprowadza nową funkcję, dzięki której pozbędziemy się kompromitujących wpisów. Nowa usługa Manage Activity zrobi to w bardzo prosty sposób. Jak z niej skorzystać? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Większości z nas zdarzyło się wrzucić na Facebooka rzeczy, których po prostu się wstydzimy a było to kilka dobrych lat temu. Portal postanowił pomóc użytkownikom wyczyścić posty, zdjęcia i wydarzenia z życia, którymi niekoniecznie chcemy się chwalić przed innymi. Nowe narzędzie pozwoli w łatwy, szybki i przyjemny sposób ukryć to, co nam najbardziej przeszkadza. Manage Activity, bo tak nazywa się nowa usługa od Facebooka, pomoże nam w uporządkowaniu naszego profilu. 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Facebook Manage Activity - jak skorzystać?

Usuwanie postów na Facebooku nie jest nowością. Możemy z poziomu menu ukryć, lub usunąć post z osi czasu. Jednak nowa funkcja ma być rozbudowana o dodatkowe atuty, które z pewnością będą przydatne użytkownikowi. Funkcja pozwoli na filtrowanie postów po czasie, kiedy zostały dodane. Dodatkowo, będzie można wybrać interesujące nas zdjęcia czy filmy i je po prostu zarchiwizować. A kiedy zdecydujemy, żeby wróciły na tablicę, to za pomocą jednego kliknięcia po prostu je przywrócić. Podobnie będzie z postami. Do tej pory pozbywaliśmy się swoich wspomnień na zawsze, teraz będą przechodziły do archiwum. Tam pozostaną przez 30 dni, a następnie znikną na stałe. 

Najnowsze