FaceApp - aplikacja online. Jak przerobić zdjęcie?

2019-07-16 22:24
FaceApp
Autor: instagram.com/eska_tv

Ostatnio w mediach społecznościowych pojawił się nowy trend. Zarówno gwiazdy, jak i pozostali użytkownicy Facebooka czy Instagrama publikują swoje zdjęcia z filtrem, który znacznie ich postarza. Też chcecie sprawdzić, jak będziecie wyglądać na starość? A może wręcz przeciwnie, chcielibyście się odmłodzić? Aplikacja FaceApp to umożliwia! Na ESKA.pl wyjaśniamy, jak z niej korzystać. Sprawdźcie już teraz!

FaceApp - aplikacja podbija internet. Zapewne zauważyliście w ostatnim czasie rosnący trend publikowania zdjęć w wersji "starość". Dzięki apce, każdy z nas może sprawdzić, jak będzie wyglądał za kilkadziesiąt lat. I choć postarzanie się to najczęściej wykorzystywana funkcja, na użytkowników czeka dużo więcej opcji. Możecie między innymi zmienić swoją fryzurę czy uśmiech. Co ważne, wiele możliwości jest całkowicie darmowych. Nie ma się co dziwić, że tak wiele osób postanowiło skorzystać z FaceApp.

FaceApp - jak przerobić zdjęcie?

Przerobienie zdjęcia w aplikacji FaceApp jest naprawdę bardzo proste. W pierwszej kolejności należy pobrać ją w sklepie na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i odpaleniu, pojawia się nam możliwość wybrania zdjęcia z naszej galerii. Kiedy je wybierzemy, możemy dowolnie je przerabiać, korzystając z dostępnych filtrów, takich jak np. broda, uśmiech czy wiek. Dla osób, które chcą jeszcze bardziej zaszaleć ze zmianą wizerunku na fotografii, FaceApp przygotowało wersję Pro. Miesięczna subskrypcja kosztuje 17.99 złotych, a cały rok korzystania to koszt 89.99 złotych. Istnieje również możliwość wykupienia dostępu do niej na zawsze. Taka usługa kosztuje wówczas 189.99 złotych.

Najnowsze