$$$ex - Vanessa Hudgens. Harlem Shake w wykonaniu gorących gwiazd Spring Breakers [VIDEO]

2013-04-03 14:24

Dziewczyny z filmu Spring Breakers nagrały własną wersję Harlem Shake! Tak gorącej i erotycznej wersji przeboju internetu jeszcze nie było! Bohaterki filmu ubrane w skąpe bikini szaleją na maksa! Tańczą, przybierają erotyczne pozy i robią wielkie zamieszanie w maleńkiej kuchni! Zobacz Harlem Shake w wykonaniu bohaterek filmu Spring Breakers!

Dziewczyny z filmu Spring Breakers nagrały własną wersję przeboju Harlem Shake! Zaczyna się podobnie jak w przypadku pozostałych filmików z tej serii. Trzy dziewczyny siedzą w kuchni. Jedna z nich krząta się przygotowując coś do jedzenia, pozostałe siedzą na podłodze i grają w "łapki". Wszystkie są bardzo skąpo ubrane, ale aktorki siedzące na podłodze mają na sobie maski narciarskie. Po chwili dołączają do nich koleżanki i rozpoczyna się szalona zabawa, taka sama jak w filmie! Nastolatki ogarnia taneczny szał, a Ashley Benson grająca w Spring Breakers Brit, ma namalowany nad biustem olbrzymi napis $$$ex!

W Spring Breakers zobaczymy najpopularniejsze aktorki młodego pokolenia Selenę Gomez, Vanessę Hudgens, Ashley Benson i Rachel Korine, do tego wszystkie w skąpych bikini!

>>>Hity Britney Spears na ścieżce dźwiękowej filmu Spring Breakers


Klip jest doskonałym odzwierciedleniem tego, co zobaczymy w kinach już 05.04.2013. Spring Breakers to film o nastoletnich imprezowiczkach, których szalony tryb życia sprowadzi je na drogę bezprawia i rozpusty! Dziewczyny planują imprezę życia, jednak są spłukane. Co wymyślą pomysłowe nastolatki, aby zdobyć pieniądze? Napad na przydrożną knajpę z plastikową bronią! Jak to zwykle w filmach bywa ich szalone wybryki wymkną się spod kontroli! $$$ex w wykonaniu pięknych aktorek tylko zwiększy wasz apetyt na ten film. Spring Breakers w kinach od 05.04.2013!

Zobacz $$$ex - Vanessa Hudgens


Nie czytałeś jeszcze?

Donald Tusk śpiewa Ona Tańczy Dla Mnie

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze