Ewelina Lisowska

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

Ewelina Lisowska - wiek, wzrost, koncerty, piosenki. O co pytacie Google?

2019-09-28 22:38

Czego o Ewelinie Lisowskiej możemy dowiedzieć się z internetu? Sprawdzamy najczęstsze wyszukania w Google dotyczące artystki!

Ewelina Lisowska to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Od kilku lat cieszy się dużą popularnością i posiada grono oddanych fanów, którzy szukają w sieci wszelkich informacji na jej temat. Najpopularniejsze zapytania z wyszukiwarki Google mogą posłużyć jako dobre źródło wiedzy dla kogoś, kto zaczyna się interesować artystką.

Ewelina Lisowska - piosenki

Wiele osób poszukuje oczywiście piosenek Eweliny. Nim stała się gwiazdą pop była wokalistką hardcore'owego zespołu Nurth, z którym jeszcze pod pseudonimem Evelynn nagrała między innymi kawałek Stay Away From Me. Największe hity nagrała jednak pod swoim nazwiskiem. Należą do nich Nieodporny rozum, Jutra nie będzie i oczywiście sławny W stronę słońca.

Ewelina Lisowska - koncerty

Ewelina sporo koncertuje, a podczas występów wykazuje się świetnym kontaktem z publicznością. Gwiazdę często można zobaczyć podczas organizowanych przez duże stacje telewizyjne imprezach, jak i tych odbywających się w plenerze. O wszelkich aktualnych datach artystka zawiadamia fanów na swoim Facebooku.

Ewelina Lisowska - wiek

Ewelina Lisowska urodziła się 23 sierpnia 1991 roku. Obecnie ma więc 28 lat. Na świat przyszła w miejscowości Cerekwica i wychowywała się z bratem Krzysztofem i dwiema siostrami - Aleksandrą i Alicją.

Ewelina Lisowska - wzrost

Ewelina nie należy do osób wysokich. Ma jedynie 155 cm wzrostu! Choć jest jedną z najniższych polskich wokalistek to nie ma z tego powodu kompleksów. W jej drobnym ciele mieści się zresztą potężny wokal i energia, którą rozładowuje na scenie.

Ewelina Lisowska - Instagram

Popularna artystka, podobnie jak jej koleżanki po fachu, również posiada swoje konto w serwisie Instagram. Znajdziemy tam między innymi fotografie dokumentujące jej życie zawodowe, jak i prywatne. Zdjęcia z koncertów przeplatane są pamiątkami z wyjazdów czy spotkań z bliskimi.