Ewa Zawada - wiek, wzrost, Instagram, chłopak, tiktok, DobraFaza, The Voice of Poland

Ewa Zawada
Autor: Screen z YT: Dobrafaza na YouTube! ODPOWIADAM NA WASZE PYTANIA / Ewa Zawada

Ewa Zawada - kim jest influencerka znana z polskiego TikToka, którą zobaczymy już niebawem w The Voice of Poland 2020? wiek, wzrost, Instagram, chłopak, TikTok! Wszystkie informacje o Ewie, znanej jako DobraFaza już na ESKA.pl!

Ewa Zawada - wiek, wzrost, Instagam, chłopak, TikTok, DobraFaza, The Voice of Poland! Kim jest znana polska tiktokerka, którą już niebawem zobaczymy w jedenastej edycji programu The Voice of Poland? Telewizja coraz chętniej łączy siły z osobami, które rządzą w dobie internetu. Bardzo chętnie podejmuje się współpracy z youtuberami, instagramerami oraz tiktokerami. Dzisiejsza telewizja bardzo dobrze współgra ze światem influencerów, dlatego też najnowsza nadchodząca edycja The Voice of Poland będzie składać się dodatkowo ze specjalnej strefy TikToka, a odpowiedzialna za nią będzie właśnie Ewa Zawada! Kim jest influencerka i co o niej wiemy? Ewa Zawada znana jest swoim fanom pod pseudonimem DobraFaza! Dziewczyna rozpoznawalna jest na wielu platformach społecznościowych, takich jak Instagram, czy też YouTube, jednak największy rozgłos przyniosła jej aplikacja TikTok, która w 2020 roku stała się szczególnie popularna. Ewa Zawada pracą w social mediach zajmuje się na tyle profesjonalnie, że Telewizja Polska postanowiła zaangażować ją w najnowszą edycję muzycznego show The Voice of Poland 11. W programie nowością będzie strefa TikToka, w której będą nagrywane materiały na profilu programu.

Ewa Zawada - wiek

Ewa Zawada urodziła się 3 października 1996 roku, a więc influencerka ma 24 lata.

Ewa Zawada - wzrost 

Influencerka nie podaje nigdzie swojego wzrostu, jednak bardzo często odpowiada na pytania fanów, a więc z pewnością ujawniłaby swój wzrost.

Ewa Zawada - Instagram 

Ewa Zawada na swoim koncie na Instagramie ma ponad 300 tysięcy obserwujących! Jej profil jest bardzo aktywny i składa się z ponad 400 zdjęć.

Ewa Zawada - chłopak 

Ewa Zawada od 2017 jest w związku ze swoim chłopakiem Robertem, z którym razem mieszka. Para jest zakochana w sobie na zabój i pokazuje światu swój związek.

Ewa Zawada - TikTok 

Ewa Zawada na TikToku ma niespełna 4 miliony osób obserwujących! Dziewczyna znana jest głównie z z kreatywnych wideo z użyciem efektu slowmotion.

Ewa Zawada - DobraFaza

Ewa Zawada znana jest pod nazwą DobraFaza! Według influencerki nazwa ta idealnie oddaje jej energie, podejście do życia i stan umysłu.

Ewa Zawada - The Voice of Poland 

The Voice of Poland 11 z Ewą Zawadą! TikTokerka weźmie udział w muzycznym show i będzie prowadzącą strefy TikTok, jakiej jeszcze w programie nie było.

Najnowsze