Ewa Farna to najbardziej zapracowana polska gwiazda? Co słychać u Ewy? [VIDEO]

2013-04-11 12:38

Ewa Farna to obecnie jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd! Wokalistka nie zapomina jednak o fanach i na bieżąco relacjonuje, co u niej słychać oraz o postępach w pracy nad nową płytą. Co nowego u Ewy Farnej? Sprawdź na Eska.pl!

Ewa Farna bardzo ciężko pracuje - tak, że prawie nie ma czasu na sen! Gwiazda musi godzić ze sobą trudne studia, bycie jurorką w czeskim Idolu, tworzenie nowej płyty i przygotowania do trasy koncertowej.

Ewa zawsze jednak znajduje chwilę czasu na to, by dać znać fanom na swym facebooku, co u niej słychać. Co napisała dziś?

Plan zajec z mojego tygodnia....
Wczoraj w nocy przyjechalam pociagiem do Warszawy.
Dzis zaliczenie kolokwium i zajecia na uczelni, z uczelni prosto na samolot do Wiednia. Z Wiednia do Bratyslawy na obowiazki jeszcze dzisiejszego wieczoru, jutro o 5 rano pobudka do Telerána, wywiady i sesje. Powrot samolotem do Warszawy. W klubie Stodola bede jurorka pewnego konkursu organizowanego przez Empik, potem spotkanie z producentami i muzykami na temat plyty i jeszcze tego samego dnia samolot do Pragi na Idola. Niedziela caly dzien Idol i nagrywanie dla Was materialu z Losiem:). POniedzialek robienie plyty z muzykami oraz wieczorem powrot do Warszawy no bo we wtorek kolokwium z Rzymu... A wiec uczelnia a po uczelni przygotowanie do trasy, piatek powrot do Pragi- studio, studio, studio a niedziela znow IDOL..... Sen? 3-4h dziennie. I tak non stop. Chyba mi odwali za chwile...uuuffff. No to ide na kolowkium, trzymajcie kciuki!
[pisownia oryginalna]

Zobacz nieoficjalny klip do hitu Ewy Farnej - Uwierzyć!al