Ewa Farna rezygnuje z X Factor? [VIDEO]

2014-06-20 12:36

Ewa Farna nie weźmie udziału w kolejnej 5 edycji X Factor. Wygląda na to, że teraz piosenkarka zamierza poświęcić się jedynie pracy muzycznej. Poznaj szczegóły - na eska.pl

Wygląda na to, że Ewa Farna nie weźmie udziału w 5. edycji X Factor. Jej udział stoi pod znakiem zapytania. Artystka w rozmowie z jednym z portali wyznała, że na razie chciałaby się skupić nad swoją karierą muzyczną. Odniosła się przy okazji od swego udziału w 4. edycji X Factor.

- Dla mnie to było mega wyzwanie, bo musiałam próbować swoich sił i "na żywo" mówić po polsku. Były takie dni, że przyjeżdżałam na program w sobotę rano i po tygodniu bycia w Czechach, musiałam się przeorientować na język polski, ale do doświadczenie, które chciałabym powtórzyć - przyznała Ewa. - Ale na pewno nie teraz, bo trzeba przypomnieć o tym, że jest się piosenkarką - dodała z uśmiechem na ustach w rozmowie z portalem showbook.pl.

Dodajmy jeszcze, że producenci X Factor nie odnieśli się jeszcze do słów Ewy Farnej. Sama piosenkarka przyznała jeszcze, że aktualnie skupia się na promocji singla Tajna Misja: