Ewa Farna i Smolasty łączą siły. Fragment utworu Pełnia PRZEDPREMIEROWO na ESKA.pl

2020-01-09 18:55
Ewa Farna Smolasty
Autor: Fot. Dagmara Szewczuk/materiały prasowe

Najbliższa pełnia Księżyca przypada na piątek, 10 stycznia. To pierwsza pełnia Księżyca w 2020 roku, tym bardziej wyjątkowa, że tego dnia ma swoją premierę duet, którego nikt się nie spodziewał! Spotkanie artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy, zaowocowało energetycznym utworem pod tytułem „Pełnia”. Fragmentów piosenki posłuchasz przedpremierowo już teraz na ESKA.pl.

Smolasty i Ewa Farna - Pełnia hitem 2020 roku? Tego połączenia nikt się nie spodziewał! Autor hitów takich jak „Fake Love”, „Uzależniony” czy „Raj”, zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, obdarzoną wyjątkowym głosem Ewę Farną. - Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o ‘Pełni’ aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi ‘pazur’ w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia – tak mówi Smolasty o Ewie Farnej.

- Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi - ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia – w ten sposób Ewa Farna opowiada o „Pełni”.

Teledysk obrazujący ten utwór ukaże się już jutro o godzinie 15:00 na kanale YouTube Smolastego, a już dzisiaj fragmentu utworu posłuchacie na antenie Radia ESKA oraz na ESKA.pl.

Ewa Farna Smolasty
Autor: materiały prasowe
Najnowsze