Ewa Farna

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Ewa Farna gościem Radia ESKA. Zdradziła wiele ciekawostek o numerze No Nie [WYWIAD]

2021-08-31 16:13

Ewa Farna to jedna z popularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Niedawno prezenter Radia Eska - Michał Hanczak, gościł na planie nowego teledysku artystki do kawałka No Nie, którego premiera zbliża się wielkimi krokami! Jakie tajemnice zdradziła mu Ewa Farna? Będziecie w szoku! Obok tego wywiadu nie można przejść obojętnie.

Ewa Farna wróciła z nową energią, a to wszystko za sprawą piosenki Ciało, której premiera odbyła się pod koniec maja 2021 roku. Numer stał się hitem, nie tylko ze względu na melodię, ale także głęboki przekaz. Teraz wokalistka zaskoczyła wszystkich kolejną nowością, jaką jest piosenka zatytułowana No Nie. Oficjalna premiera singla odbyła się we wtorek 31 sierpnia i co ciekawe, jest to kolejny numer, który zagości na szóstym polskojęzycznym krążku Ewy Farny - UMAMI. W związku z tym prezenter Radia ESKA - Michał Hanczak wybrał się jakiś czas temu w odwiedziny do artystki na plan teledysku. To co tam zobaczył, oczywiście pozytywnie go zaskoczyło! Pełno kolorowych elementów, błysk reflektorów i oczywiście zjawiskowa Ewa Farna. Hanczak nie mógł przejść obok tego obojętnie i zaprosił piosenkarkę na krótki wywiad, który jest bardzo ciekawy! Słuchając go możecie dowiedzieć się między innymi:

  • dlaczego powstała piosenka No Nie i jakie decyzje na to wpłynęły
  • jak piosenkę No Nie interpretuje sama Ewa Farna
  • jakich współprac odmówiła artystka w swojej karierze
  • o co postanowiła zadbać w ostatnim czasie Ewa Farna
  • co jest dla niej bardzo ważne w życiu
  • jaka jest wokalistka podczas kręcenia teledysków i co jest w jej pracy najtrudniejsze
  • oraz czy Ewa Farna sama wymyśliła teledysk do numeru No Nie.

Oczywiście to tylko część ciekawostek, które możecie usłyszeć w wywiadzie Michała Hanczaka z Ewą Farną. Nie możecie przejść obok tego obojętnie. Koniecznie posłuchajcie inspirującej rozmowy poniżej!

Słuchaj Ewa Farna gościem Radia ESKA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE