Ewa Ekwa wraca z nowym singlem Zapomnij. Soulowy numer ma szansę zostać hitem!

2021-01-27 14:44 jj
Ewa Ekwa wraca z nowym singlem Zapomnij. Soulowy numer ma szansę zostać hitem!
Autor: Materiały prasowe Grupy ZPR MEDIAMEDIA Ewa Ekwa wraca z nowym singlem Zapomnij. Soulowy numer ma szansę zostać hitem!

Ewa Ekwa, znana również jako Madam Ekwa to wokalistka z Warszawy. Artystka wydała właśnie swój pierwszy singiel w języku polskim. Nosi on tytuł Zapomnij zapowiadający album. Więcej szczegółów w artykule poniżej.

Ewa Ekwa jest laureatką tytułu na utwór roku 2018. Zasiadła na fotelu Wielkiej Czwórki w pierwszej edycji programu The Four Bitwa o Sławę. Ostatnio mogliśmy ją usłyszeć na najnowszej płycie Marii Sadowskiej, w kolaboracji z DoGURALesko na albumie Vrony &Pro-tony czy w Singlu 1000 missed calls wyprodukowanym przez Krystiana San, producenta z Wrocławia. Artystka zdradziła ostatnio, że natchnienie do tworzenia swojej muzyki czerpie z codziennych wydarzeń i emocji, interakcji z ludźmi i związków. Zaznacza też, że jej inspiracją muzyczną może być wszystko i każdy, może to być fragment piosenki usłyszanej na imprezie, dźwięk lub rozmowa.

Nowa płyta Justina Biebera to powrót do korzeni? Fani liczą na Purpose 2.0

The Voice Senior 2 - półfinał. Poznajcie zasady

Ewa Ekwa utworem Zapomnij podbije serca fanów?

Ekwa powiedziała ostatnio, że najczęściej słucha muzyki typu R&B, Hip hop i muzyka elektroniczna dominują w jej głośnikach i te wpływy można usłyszeć w jej muzyce wraz z elementami muzyki Gospel, w której artystka ma swoje wokalne korzenie. Zapomnij jest o relacji, która wraca jak bumerang, o jednym z tych rodzajów związków, który zawsze, kiedy już dobiega końca, znajduje uchylone drzwi do powrotu. Utwór to postanowienie artystki o definitywnym zakończeniu tej relacji.

Najnowsze