Eurowizji 2019 nie będzie w Izraelu? Oficjalny komunikat twórców konkursu

2018-05-24 13:55
Eurowizji 2019 nie będzie w Izraelu? Oficjalny komunikat twórców konkursu
Autor: Fot. East News / Associated Press Netta

Gdzie odbędzie się Eurowizja 2019? Czy konkurs zostanie przeniesiony z Izraela? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Eurowizja 2018 zakończyła się wielkim sukcesem Izraela. Zwyciężczynią konkursu została ich reprezentantka - Netta. Piosenka TOY podbiła listy przebojów na całym świecie i z pewnością będzie nas cieszyć przez całe lato. Zgodnie z regulaminem konkursu kraj, który wygrał otrzymuje również prawo do zorganizowania kolejnej Eurowizji. Wszystko wskazuje jednak na to, że przywilej ten zostanie Izraelowi odebrany. Twórcy konkursu wydali oficjalny komunikat w tej sprawie.

Eurowizja 2019: czy zorganizuje ją Izrael? 

Wiele wskazuje na to, że Eurowizja 2019 nie odbędzie się w Izraelu. W organizację włączyli się politycy, a ich wypowiedzi nie podobają się organizatorom konkursu. Dziennik Haaretz twierdzi, że ministrowie zaprosili do konkursu Dubaj, chociaż nie mają takiego prawa. Prócz tego, pojawiły się głosy, że organizowanie Eurowizji na 2 godziny po zakończeniu szabatu nie będzie dobrze widziane w kraju. Organizatorzy we wtorek wydali oświadczenie na Twitterze. Proszą w nim, by nie kupować jeszcze biletów lotniczych. Informacje o tym kiedy i gdzie odbędzie się konkurs pojawią się na ich profilach społecznościowych. Cały komunikat możecie zobaczyć poniżej: 

Eurowizja 2019: gdzie się odbędzie? 

Co jeśli Eurowizja 2019 nie odbędzie się w Izraelu? Najprawdopodobniej konkurs zostanie przeniesiony do Cypru, którego reprezentantka zajęła 2 miejsce. Istnieje też możliwość, że organizatorzy wyznaczą inne państwo. 

Eurowizja Drugiej Szansy - co to jest?

Autor: brak danych

  Eurowizja Drugiej Szansy - co to jest? Okazuje się, że konkurs nie kończy się na ogłoszeniu wyników w maju! Na czym polega Eurowizja Drugiej Szansy i kto jest reprezentantem Polski w dodatkowej edycji konkursu? Choć wielu z was mogło jeszcze nie słyszeć o czymś takim, to K

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze