Olena Usenko

i

Autor: Youtube.com/Олена Усенко / Olena Usenko

Eurowizja Junior 2021 - reprezentantka Ukrainy śpiewa piosenkę Polski. Jest lepsza od Sary James?

2021-12-12 14:14

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Piosenka Polki spodobała się także reprezentantce Ukrainy, która postanowiła nagrać jej cover. Jak sobie poradziła?

Eurowizja Junior 2021 - reprezentantka Ukrainy śpiewa piosenkę Polski. Jest lepsza od Sary James? Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu. Reprezentantka Ukrainy Olena Usenko także doceniła Somebody i postanowiła nagrać swoją wersję piosenki. Zobaczcie, jak sobie poradziła. 

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online. Kiedy startuje i jak głosować na Polskę?

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - Somebody w wykonaniu Ukrainki 

Olena Usenko obok Sary James uważana jest za najlepszy głos tegorocznej Eurowizji Junior. Nastolatka pokusiła się o wykonanie polskiej piosenki, na nagranie zamieściła na YouTube. Dziewczyna świetnie poradziła sobie z językiem polskim! Bardziej podoba wam się Somebody w wykonaniu Oleny czy Sary?

Sonda
Kto lepiej śpiewa piosenkę Somebody?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE